Encyklopedia szlachetnych minerałów Powiększ
EAN9788373773585
ISBN978-83-7377-358-5*
Oprawatwarda

Encyklopedia szlachetnych minerałów

01555030

Autor: Scott Cunningham

Studio Astropsychologii

Cunninghams Encyclopedia of Crystal, Gem & Metal Magic

24 godziny + czas dostawy

Autor szczegółowo opisuje, jak wydobyć magiczną moc i energię z kamieni i minerałów.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 67 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

79,70 zł

Oszczędzasz:

12,00 zł

Cena internetowa:

67,70 zł

Opis

Całkowita wiedza zgromadzona w Encyklopedii pozwoli świadomie wykorzystywać moc kryształów, kamieni i metali szlachetnych. Minerały rozwijają świadomość, ograniczają stres, napełniają pozytywną energią, a nawet sprowadzają miłość i pieniądze. Autor szczegółowo opisuje, jak wydobyć magiczną moc i energię z kamieni i minerałów. Opowiada o wykorzystywaniu magii kamieni we wróżbach (kamienny tarot), zaklęciach, a także energii wpływającej bezpośrednio na ciało z kamieni używanych w biżuterii. Świetnym uzupełnieniem są strony z barwnymi, wyrazistymi zdjęciami opisywanych kamieni. Z Encyklopedii będziesz mógł korzystać przez długie lata...

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-11-05

Noszenie biżuterii dla większości ludzi oznacza tylko dodatek do codziennego ubioru. Ot takie zwykłe świecidełko, które akurat pasuje do bluzki czy swetra. A czy uwierzycie, jak Wam powiem, że to wszystko ma dużo głębsze znaczenie? Srebro, złoto, miedź, opal, agat, bursztyn… dla większości ludzi to tylko substraty, które są wykorzystywane do robienia ozdób. A dla części ludzi to magiczne atrybuty, które pomagają im w codziennej magii.

Uwaga, oznajmiam wszem i wobec, że mam obawy, co do pisania tej opinii. Boję się, że zamiast niej wyjdzie mim oda pochwalna. Z jednej strony to chyba dobrze, prawda? Jednak dlaczego oda pochwalna… a no dlatego, że ta książka jest naprawdę idealna! To jest dokładnie to, czego szukałam. Dokładnie to, o co mi chodziło. Zadziwiające jest to, że gdy już chciałam autorowi zarzucić pewne braki i niedociągnięcia, po chwili otrzymywałam wszystko to, czego brak odczuwałam. Po prostu niesamowite.

Książka nie zawiera tylko opisów samych kamieni, ona zawiera znacznie więcej. Znajdziemy tutaj wstęp do magii, który jednym pozwoli utrwalić wiedzę, a innym lepiej zrozumieć ten pasjonujący świat minerałów. Dowiemy się jak kamienie nabywać, jak je czyścić oraz w jakich celach magicznych możemy je wykorzystać w jaki sposób. W kolejnej części faktycznie poznajemy dużo różnych kamyczków, ale nie są to opisy byle jakie, o nie. W każdym opisie możemy znaleźć jaka energia, planeta, żywioł, bóstwo oraz moce zostały przypisane poszczególnym kamieniom. Poznamy także wiedzę magiczną i ich magiczne zastosowanie. Wszystko zostało opisane przez autora w sposób dokładny i wyczerpujący, ale jednak bardzo przyjemny, zrozumiały i przystępny.

Poza wieloma kamieniami, z którymi się zapoznamy, poznamy wszystkie te wyżej wymienione cechy dotyczące metali. A dlaczego? Ano dlatego, że chociażby taka biżuteria jest z nich wyrabiana – a nie wszystko można łączyć ze wszystkim, więc uważam, że jest to naprawdę znakomity dodatek do tej cudownej encyklopedii. Ogromnym plusem jest podsumowanie i słowniczek na końcu książki – umożliwiają szybkie znalezienie tego, o co nam chodzi. A dodatkowo ostatnie strony zawierają zdjęcia niektórych kryształów przedstawionych w książce.

Nie mogę tej książce nic a nic zarzucić, naprawdę! Otrzymałam wszystko, czego pragnęłam. Pozycja ta stała się jedną z moich ulubionych i wręcz nie mogę się doczekać, kiedy sięgnę po następne książki autora. A wiecie co jest najbardziej niesamowite? Ta książka jest pisana takim stylem, że miałam wrażenie, iż uczęszczam do szkoły magii, a to jest mój podręcznik. W mojej głowie powstał obraz tego, że czeka mnie sprawdzian z danego zakresu materiału, a ta encyklopedia zawiera wszystko to, co będzie mi potrzebne. Polecam bardzo, ale to bardzo gorąco! Książka przecudowna, idealna i niesamowicie napisana!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2009-04-21

Książkę czytałam z wielką przyjemnością i od razu postanowiłam zająć się "magią kamieni". Teraz już wiem, jakie kamienie są dla mnie najkorzystniejsze, wiem jak się nimi zająć, by wydobyć ich energię. W książce, nie na darmo zwaną encyklopedią, oprócz całkowitej wiedzy o kamieniach, kryształach i metalach, widać także pasję autora, którą włożył w pisanie tej książki.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Encyklopedia szlachetnych minerałów

Encyklopedia szlachetnych minerałów

Autor szczegółowo opisuje, jak wydobyć magiczną moc i energię z kamieni i minerałów.

W pakiecie taniej