Obniżona cena! Co cię czeka po śmierci? Powiększ

Co cię czeka po śmierci?

01001726

Autor: Jeffrey Long

Studio Astropsychologii

Evidence of the Afterlife: The Science of Near-Death Experie

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


-24,30 zł

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

10,00 zł

Książka ta powstała na podstawie najobszerniejszych badań, jakie kiedykolwiek przeprowadzono nad życiem pozagrobowym.Jej Autor jest znanym onkologiem oraz ekspertem z zakresu doświadczeń bliskich śmierci. Przeanalizował on relacje ludzi, którzy niemal umarli i dostrzegł wiele zaskakujących zbieżności. Jak bowiem wyjaśnić to, że Hindus, chrześcijanin i ateista w tym stanie widzieli i czuli to samo? I jak te przeżycia wpłynęły na ich późniejsze zachowanie i postrzeganie świata? Dzięki tej szokującej publikacji dostrzeżesz, co wspólnego mają podróże astralne, śmierć i... pozaziemskie cywilizacje. Dziewięć niezbitych dowodów dotyczących życia po życiu pozwoli Ci ujrzeć nowe oblicze śmierci. Bez mitów, uprzedzeń i przekonań. To czysta nauka!
EAN 9788373774490
ISBN 978-83-7377-449-0
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2013-02-08

"Kiedy ci ludzie dzielą się z nami swoimi wspomnieniami i doświadczeniami, zaczynam wierzyć, że część tajemnicy życia pozagrobowego w jakiś tajemniczy, niewyjaśniony sposób staje się udziałem nas wszystkich."
Do tej pory wszystkie moje lektury dotyczące hipotezy życia po śmierci były relacjami osób, które bezpośrednio spotkały się z takim zjawiskiem bądź była to literatura stricte beletrystyczna. Wiedziałam więc, że naukowe dowody życia po śmierci przedstawione przez naukowca, mogą być swoistą trampoliną do uwierzenia, iż życie pozagrobowe istnieje. Krótko mówiąc, byłam niesamowicie ciekawa, co w tym temacie ma do powiedzenia człowiek oficjalnej nauki.

Dr Jeffrey Long jest radiacyjnym onkologiem. Autor uważany jest za światowego eksperta, a jego prace naukowe publikowane są w "Newsweeku" czy "The Wall Street Journal". Long w 1998 r. założył Fundację Badań nad Doświadczeniem Bliskim Śmierci, dzięki której zbiera dane dotyczące tego zjawiska. Współautor książki, Paul Perry to znany na całym świecie producent filmowy, który tworzy innowacyjne filmy, dotyczące kontrowersyjnych tematów. Paul Perry w swoim dorobku może pochwalić się współpracą z dr Raymondem Moodym, którego pewnie większość z was zna z książki "Życie po życiu". Obaj panowie postanowili naukowo dowieść, że życie pozagrobowe niezaprzeczalnie istnieje.

Jeffrey Long stworzył w internecie stronę, na której zamieścił ankietę dotyczącą doświadczeń bliskich śmierci. Kwestionariusz ten wypełniały tysiące ludzi na całym świecie, ludzie o różnych wyznaniach, wychowujący się w różnych kulturach, ludzie z wielu warstw społecznych. Przez ponad dziesięć lat badań, udało się zebrać pokaźne dane, które naukowo potwierdzają, że śmierć fizyczna nie jest końcem naszego życia. Autorzy w swojej rozprawie przedstawiają dziewięć dowodów na życie pozagrobowe takie jak doświadczenie poza ciałem, idealne odtwarzanie, ogólnoświatowa tendencja czy niewidomy wzrok i wiele więcej. Każdy dowód ujęty jest rzetelnie w statystyki oraz relacje osób, które danego zjawisko doświadczyły. Nie ma tutaj znaczenia z jakiej częśći świata dana osoba pochodzi, zarówno ludzie mieszkający na Zachodzie jak i ci ze Wschodu, mają takie same przeżycia. Badanie jednoznacznie potwierdziły, iż zarówno ateista jak i gorliwy wyznawca religii, przeżywał dokładnie to samo. Cała książka to wyniki rzetelnych i gruntownych badań naukowców nad doświadczeniami bliskimi śmierci. Od was jedynie zależy czy uwierzycie…

"Co cię czeka po śmierci? Naukowe dowody na istnienie życia po życiu" jest tytułem całkowicie innym, niż te z którymi miałam do tej pory do czynienia, nawiązującymi do tematyki życia po życiu. Z czego to wynika? Temat ten bowiem został potraktowany wyłącznie naukowo, w książce znajdziecie mnóstwo statystyk, wyliczeń i komentarzy skupiających przemyślenia Jeffreya Longa. Wiele argumentów przemawiających za niemożnością życia po życiu takich jak widzenie ukochanych zmarłych czy niewielki wpływ uwarunkowań kulturowych zostało naukowo obalonych. Dzięki temu nasuwa się refleksja: "A co jeśli rzeczywiście życie po śmierci istnieje?" Najbardziej szokujący był dla mnie fakt doświadczenia bliskiego śmierci przez osoby niewidome od urodzenia. Nie da się tego zjawiska racjonalnie wyjaśnić. Osoby te nie mogły przecież widzieć co dzieje się na sali operacyjnej oraz jak wyglądały zmarli już członkowie z ich rodziny. Naukowe dowody przedstawione przez autorów nie wymagają tłumaczenia nieznanych nam zwrotów czy pojęć. Język książki dostosowany jest do przeciętnego czytelnika, bez udziwnionej terminologii. Nie bójcie się więc słowa "naukowe".

Myślę, że książka "Co cię czeka po śmierci? Naukowe dowody na istnienie życia po życiu" jest doskonałym uzupełnieniem innych, nie naukowych lektur dotyczących tej tematyki. Polecam czytać ją wolno, z przystankami, gdyż wtedy łatwiej jest przyswoić sobie wielość informacji w niej zawartych. Nie znajdziecie w niej żadnych mitów i subiektywnych poglądów, tylko nauka miała tutaj prawo głosu. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością polecam.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-01-21

Wiara w życie pozagrobowe nie jest niczym nowym. Już w Starożytności wierzono, że dusza jest wieczna, a śmierć wcale nie oznacza końca, wręcz przeciwnie – śmierć to dopiero początek. Po dziś dzień możemy spotkać ludzi, którzy wierzą, że nasza egzystencja to coś znacznie więcej niż życie tutaj. Wierzą, że po śmierci idziemy dalej i dalej, ale nie brakuje również sceptyków, którzy wszelkim podobnym teoriom zaprzeczają.

Książka dr Jeffrey’a Long’a przedstawia nam 9 dowodów na to, że życie po śmierci naprawdę istnieje. I nie są to byle jakie dowody, bowiem autor faktycznie bardzo głęboko wszedł w ową tematykę, założył specjalną fundację, która bada tzw. NDE – near-death experience – doświadczenie bliskie śmierci. Dzięki temu mógł on poznać mnóstwo ludzi, którzy przeżyli NDE i zechcieli się z nim podzielić swoimi odczuciami. Bardzo lubię, gdy w książce widać zaangażowanie i fascynację, które towarzyszą autorowi podczas pracy nad ową twórczością, a tutaj jest to wyraźnie odczuwalne.

Schemat książki jest bardzo prosty: wstęp, który ma na celu wprowadzić nas w tematykę NDE, gdyż wiadomo, że nie tylko osoby, które wiedzą, co ten skrót oznacza, będą chciały sięgnąć po tę książkę. Każdy kolejny rozdział to jeden dowód na to, co się dzieje z nami podczas przeżyć z pogranicza śmierci. Przykładów jest naprawdę całe mnóstwo, tak wiele ludzi i tak wiele różnorodnych historii, które jednak łączy wiele elementów stanowiących dowody naukowe na to, że śmierć to nie koniec tego, co się z nami dzieje. Na samym końcu autor umieścił idealne podsumowanie, które zbiera wszystkie najważniejsze fakty z owej lektury.

Jak na książkę, która ma podchodzić pod książkę naukową, to jest ona napisana bardzo prostym i zrozumiałym językiem, ale tak na dobrą sprawę, nie ma tutaj i tak nic skomplikowanego, czego nie dałoby się zrozumieć. Przeważająca większość to zeznania ludzi, które są analizowane i komentowane przez autora. Przedstawia on nam również wyniki badań i ankiet, co w pewnym stopniu daje nam jasny obraz tego, jakie reakcje wykazują ludzie podczas NDE. Wiele historii jest naprawdę niesamowitych, momentami ciężko w nie uwierzyć, ale są naprawdę głębokie i dające do myślenia.

Myślę, że po tę książkę powinny sięgnąć osoby, które boją się śmierci, boją się tego, co się kiedyś z nimi stanie, a także osoby sceptyczne, które zawsze znajdą jakieś swoje wytłumaczenie na wszystko. Dla ludzi skrajnie religijnych też może się to okazać ciekawą pozycją, a ogólnie warto ją przeczytać choćby z czystej ciekawości. Na pewno osoby, które nie siedzą w tej tematyce będą zadowolone, natomiast Ci, którzy już posiadają co nieco wiedzy na ten temat, będą czuć niedosyt i nie wiem, czy dowiedzą się czegoś nowego, ale na pewno utrwalą swoją dotychczasową wiedzę.

Oceń 
2011-03-01

Rzadko kiedy temat śmierci jest traktowany... śmiertelnie poważnie. Często o nim mówimy, prasa się na ten temat rozpisuje a w telewizji możemy oglądać filmy, a nawet... seriale poświęcone zjawiskom związanym z doświadczaniem śmierci. Wszystko fajnie i pięknie, ale w jaki sposób odróżnić w tym układzie fakty od fikcji stworzonej na potrzeby kolejnej telewizyjnej produkcji? Jak odróżnić rzeczywistość od wymysłów reżyserów, którzy przecież za każdym razem dorzucają coś od siebie? Od dziś każdy z nas może wrzucić swoje wątpliwości do kosza. Powstało bowiem źródło, które zawiera kwintesencję badań dotyczących doświadczeń bliskich śmierci. Napisane przez lekarza, pełne autentycznych wyników badań i oparte na tysiącach przypadków osób, które ze śmiercią przywitały się już z najbliższej z możliwych perspektyw. Ta książka poraża nie tylko szokującymi wnioskami, lecz jednocześnie szokuje profesjonalnym podejściem do tematu śmierci. Bez jakichkolwiek naleciałości kulturowych czy religijnych udowadnia nam bowiem, że po śmierci coś nas jeszcze czeka. A co? To musicie sobie doczytać już sami...


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Co cię czeka po śmierci?

Co cię czeka po śmierci?

Czy istnienie życia po śmierci można udowodnić naukowo? W tej ksiażce znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: