Obniżona cena! Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu Powiększ
EAN 9788373775183
ISBN 978-83-7377-518-3
Oprawa miękka

Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu

01001789

Autor: David R. Hamilton

Studio Astropsychologii

How Your Mind Can Heal Your Body

24 godziny + czas dostawy

Dowiedz się, dlaczego placebo działa i poznaj innowacyjną metodę uzdrawiania.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

10,22 zł

Cena internetowa:

29,08 zł

-26%

39,30 zł

Opis

Jak to możliwe, że placebo działa? Czy każdy z nas może dowolnie wykorzystywać uzdrawiającą właściwość umysłu? Odpowiedzi udziela niekwestionowany autorytet medyczny o wieloletnim doświadczeniu w branży farmaceutycznej. W swojej pierwszej na polskim rynku książce opisuje, w jaki sposób możemy wykorzystać wizualizację, zaszczepione w nas przekonania i pozytywne nastawienie do wyleczenia całego organizmu. Poprzez rewolucyjną metodę uzdrawiania w polu kwantowym Autor pokazuje, jak wyobraźnia i myśli stymulują systemy obronne ciała oraz uruchamiają procesy zwalczania choroby, bólu i dolegliwości fizycznych. Na wszystkie przytoczone w książce tezy znajdziesz wiarygodne wyniki specjalistycznych badań. Twój umysł - najskuteczniejszy lek.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-08-24

Choroby, dolegliwości ciała, bóle towarzyszące nam w różnych okolicznościach są nieodłącznym elementem życia człowieka. Często borykamy się z wieloma niedogodnościami powodowanymi przez choroby i nie wiemy jak sobie z nimi poradzić. Przyjmujemy stosy tabletek, biegamy od jednego lekarza do drugiego i zamiast czuć się lepiej stan naszego zdrowia się pogarsza. Jeżeli jesteś w podobnej sytuacji lub chcesz takiej uniknąć sięgnij po książkę dr. Davida R. Hamiltona „Uzdrawianie Ciała Za Pomocą Umysłu” Dzięki niej zrozumiesz jak działa nasz umysł, jaką ma moc i możliwości. Książka wyjaśnia wiele kwestii związanych ze zdrowiem i jego zależności z tym w jaki sposób myślimy. http://www.wewnetrzne-swiatlo.orangespace.pl/recenzje23.html

Oceń 
2012-04-16

Co jest ważniejsze - samo lekarstwo czy wiara, że zadziała? Jeśli klucz do wyzdrowienia leży tylko i wyłącznie w lekarstwie, to dlaczego tak wielu onkologów podkreśla, że jednym z podstawowych warunków pokonania raka jest odpowiednie nastawienie pacjenta? Autor tej książki wyjaśnia, jak wielki jest wpływ mózgu na zdrowie całego organizmu. Wszystkie swoje tezy uzupełnia przemawiającymi do wyobraźni przykładami i wynikami badań. Z tak doskonałą argumentacją trudno dyskutować. Zatem - do dzieła.
Czas na zdrowie. Zdrowie osiągnięte z głową...


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu

Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu

Dowiedz się, dlaczego placebo działa i poznaj innowacyjną metodę uzdrawiania.

W pakiecie taniej