Obniżona cena! Choroba Twoim przyjacielem - ulecz duszę, ulecz ciało Powiększ
EAN9788373775213
ISBN978-83-7377-521-3
Oprawamiękka

Choroba Twoim przyjacielem - ulecz duszę, ulecz ciało

01001790

Autor: Thorwald Dethlefsen

Studio Astropsychologii

Krankheit als Weg. Deutung und Be-Deutung der Krankheitsbild

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Sprawdź już dziś, jak wiele bezcennych informacji dotyczących Twojego życia i zdrowia dostarczy Ci... choroba.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

19,65 zł

Cena internetowa:

19,65 zł

-50%

39,30 zł

Opis

Zdrowie jest naszym najwyższym dobrem. Zgodzi się z tym każdy, kto choć raz zachorował. Medycynie, mimo stuleci ciągłego rozwoju, wciąż nie udaje się w pełni wyeliminować nękających nas dolegliwości. Dzieje się tak, ponieważ źródło wielu schorzeń kryje się nie w naszym ciele, a umyśle. Mówiąc najprościej - sami te choroby wywołujemy i podświadomie ich pragniemy! Dowodów na to udzielają znani na całym świecie autorzy - lekarz oraz psycholog. W swojej publikacji wskazują drogę do głębokiego zrozumienia sensu i przyczyn dolegliwości mających podłoże psychosomatyczne. Udowadniają, że choroba występująca w organizmie wynika z zaburzenia naszej wewnętrznej równowagi. Jak tylko nauczysz się rozpoznawać symptomy, będziesz w stanie zapobiegać ich dalszemu rozwojowi. Choroba źródłem Twojego zdrowia!

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-12-07

Czy choroba może być dla nas pozytywna? Jakie korzyści możemy z niej wydobyć dla siebie? Jaką informację ze sobą niesie np. ból głowy czy choroba nerek? O tym i wielu innych zagadnieniach piszą autorzy książki „Choroba Twoim przyjacielem - Ulecz Duszę, Ulecz Ciało” dr Thorwald Dethlefsen psycholog i psychoterapeuta oraz dr Ruediger Dahlke – lekarz i specjalista od terapii naturalnych.
Autorzy opisują wiele schorzeń, chorób i dolegliwości, które niosą ze sobą konkretne informacje. Uświadamiają, że jesteśmy całością a nasz organizm to jeden mechanizm, w którym każda cząstka jest ze sobą powiązana. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego chorujesz, jakie są tego przyczyny, co musisz zrobić by poczuć się lepiej, jak uniknąć chorób to sięgnij po tę ciekawą książkę. Pomoże Ci ona rozpoznać symptomy zbliżającego się zagrożenia zdrowia, uświadomi Ci, że przede wszystkim Ty sam jesteś odpowiedzialny za to co Cię spotyka, ponieważ w Twojej podświadomości zostają stworzone podwaliny przyszłej choroby. Każda choroba powstaje w umyśle. Wystarczy słuchać siebie, swojego ciała, które zawczasu wysyła ostrzegawcze sygnały. Najpierw pojawiają się symptomy czyli „lampki kontrolne” naszego organizmu. Jeżeli w odpowiednim momencie je zauważymy, rozpoznamy i zrozumiemy, łatwiej wrócimy do formy i harmonii. Gdy nauczysz się tego, wówczas okaże się, że choroba może stać się twoim przyjacielem, bo pokazuje Ci Twój problem, który należy rozwiązać by organizm wrócił do równowagi..
„Istnieje wiele symptomów, ale wszystkie są wyrazem jednego i zawsze tego samego zdarzenia, które nazywamy chorobą.”
Autorzy uczą jak rozpoznać pierwsze oznaki dysharmonii i w jaki sposób je zlikwidować. Dzięki tej książce zaczniesz inaczej postrzegać chorobę i zmienisz sposób podejścia do niej. Gdy ją zrozumiesz, dostrzeżesz w niej przyjazną energię, która spowoduje powrót do zdrowia zarówno psychicznego, duchowego oraz fizycznego.

http://www.wewnetrzne-swiatlo.orangespace.pl

  Oceń 
  2012-04-25

  "Choroba Twoim przyjacielem" opisuje w imponująco spójny sposób fakt, iż dopadające nas schorzenia nie są przypadkową wadą naszego ciała, ale wręcz przeciwnie mogą przynieść nam wiele korzyści. Autorzy duży nacisk kładą na objawy, które występują podczas danej dolegliwości. To sygnały wysyłane przez ciało informujące nas o problemie. Sygnalizują zwrócenie na nie uwagi i skupienie się na głębszym znaczeniu powstałego schorzenia. Książka zawiera wszystkie informacje, których moim zdaniem brakuje w medycynie konwencjonalnej, a mianowicie podejścia do choroby jako zjawiska. Tradycyjne leczenie często jedynie tłumi objawy za pomocą leków, a ta publikacja pokazuje, jak eliminować ich źródło by uzdrowić całkowicie ciało i duszę.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Choroba Twoim przyjacielem - ulecz duszę, ulecz ciało

   Choroba Twoim przyjacielem - ulecz duszę, ulecz ciało

   Sprawdź już dziś, jak wiele bezcennych informacji dotyczących Twojego życia i zdrowia dostarczy Ci... choroba.

   W pakiecie taniej

   Brak tej pozycji na stanie.

   Specjalnie dla Ciebie proponujemy: