Numerologia symbolika liczb Powiększ
EAN9788373772885
ISBN978-83-7377-288-5
Ilość stron367
Oprawatwarda

Numerologia symbolika liczb

01001560

Autor: Henryk Rekus

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Autor po raz kolejny wtajemnicza nas w arkana Numerologii – nauki, dzięki której obliczysz swój indywidualny wzór życia.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 58 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

69,20 zł

Oszczędzasz:

10,40 zł

Cena internetowa:

58,80 zł

Opis

Już starożytni Pitagorejczycy uważali liczbę za zasadę organizującą porządek wszechświata. Wiedzieli, że wykorzystując jej moc, można opisać wszystko - tak dzieje całej planety, jak i pojedynczej jednostki. Teraz ta wiedza może stać się także i Twoim udziałem!
Autor po raz kolejny wtajemnicza nas w arkana Numerologii - nauki, dzięki której nie tylko obliczysz swój indywidualny wzór życia i określisz współrzędne swej egzystencji na życiowym rozstaju dróg, ale będziesz też mógł aktywnie kształtować swój los, unikając złych wyborów, czy określając ryzyko powodzenia inwestycji. W trosce o swoją przyszłość wykorzystasz numerologiczne metody prognozowania wywodzące się z Kabały i Abrakadabry, dopomożesz swemu szczęściu obliczając numery w grach losowych, posiądziesz numerologiczny klucz do charakteru, za pomocą którego odcyfrujesz indywidualną mapę życiowych zdarzeń „losowych”.
Dzięki numerologicznym interpretacjom fenomenów na skalę światową, takich jak UFO, zmartwychwstanie, czy objawienia, zrozumiesz, jak ważny jest wpływ liczb, tak na najważniejsze wydarzenia w dziejach ludzkości, jak i na życie pojedynczych jednostek!
Zaufaj prawdzie ukrytej w liczbach - rachunek prawdopodobieństwa, że Twoje życie zmieni się „na plus”, na pewno wzrośnie!

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2015-04-28

Numerologia - podstawą życia

Wspaniała książka , nie tylko o numerologii - dająca nam podstawy w różnych dziedzinach naszego bytowania, ale to wspaniała książka - dająca nam kody i podająca wzory jak niwelować i rozumieć naszą duszę.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2008-07-14

Z każdym kolejnym tomem Numerologii? zacząłem dostrzegać inną stronę świata liczb ? zanurzałem się w rzeczywistość ezoteryczną i nieuchwytną. Zobaczyłem porządek znaczenie wykraczający poza wszystko, co byłem w stanie sobie wyobrazić!
Obcując z Numerologią? Rekusa zyskałem coś znacznie bardziej cennego, od tych wszystkich pieniędzy zarobionych na hazardzie. Zyskałem klucz do poznania rzeczywistości bardziej subtelnej i wyrafinowanej niż ta, którą gwarantowały mi moje materialne oczekiwania. Wyczytałem z kart książki bogatą wiedzę na temat istnienia, egzystencji i prawideł rządzących światem. Poznałem sposób na wyliczenie wzoru, za pomocą którego będę mógł spełnić marzenia, świadomie kształtując swoja przyszłość i dokonując prawidłowych wyborów. I wierzcie mi, że to, jak na razie, się udaje! Odbudowałem na nowo swoje życie, łącząc przyjemne z pożytecznym. I nawet w udany sposób godzę uczciwą pracę ze swoją pasją. W życiu osobistym też powoli wszystko się krystalizuje, a rodzina dała mi kolejną szansę, której nie zamierzam zmarnować!
Jak się okazuje, w życiu każdy ma swój indywidualny wzór i osobistą ścieżkę. Czasami jednak się błądzi, zanim trafi się na tę właściwą. Ja poszedłem naokoło, ale w końcu odnalazłem właściwy tor. Zainteresowałem się Numerologią?, bo chciałem znaleźć nowe sposoby na pomnożenie dóbr materialnych, a otrzymałem jednak dużo, dużo więcej! I dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, jaki jest prawdziwy cel mojej wędrówki. Piszę to po to, byście nie popełniali mojego błędu i nie błądzili w poszukiwaniu wartości, które tak naprawdę nic nie znaczą! Jeżeli chcecie odnaleźć swój indywidualny wzór, to jest do tego droga o wiele prostsza! To Numerologia? Henryka Rekusa! Gorąco polecam!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Numerologia symbolika liczb

Numerologia symbolika liczb

Autor po raz kolejny wtajemnicza nas w arkana Numerologii – nauki, dzięki której obliczysz swój indywidualny wzór życia.

W pakiecie taniej