Astrologia zodiak Powiększ

Astrologia zodiak

01001573

Autor: Henryk Rekus

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,00 zł

Nasza cena:

33,30 zł

Astrologia - Zodiak Henryka Rekusa to przewodnik po świecie rzeczywistości wewnętrznej - galeria dwunastu charakterów i osobowości, odpowiadających poszczególnym znakom Zodiaku. Omówienie każdego znaku to osobny rozdział książki i szczegółowa charakterystyka obejmująca kryteria takie jak: miłość, rodzaj inteligencji, typ wrażliwości jednostki, czy potencjalne kierunki rozwoju wewnętrznego. Dowiesz się, które okresy są dla Ciebie mniej, a które bardziej pomyślne, na jakie schorzenia jesteś narażony, kto z Twojego otoczenia jest bardziej godny zaufania, a kto - mniej. I chociaż każdy ze znaków to pewna osobowość - psychiczna całość, to należy pamiętać, że nawet w obrębie jednego znaku, pomimo pewnych wspólnych rysów, każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a Zodiak „tylko” pomaga zrozumieć nam siebie! Udzielając odpowiedzi na pytanie o naturę człowieka, Astrologia pomaga nam żyć w zgodzie z własnym sumieniem - na drodze zwalczania wad i eksponowania zalet!
EAN9788373773349
ISBN978-83-7377-334-9
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-12-07

Astrologia to swoisty przewodnik życia. Od zawsze intrygowała, często była drogowskazem i doradcą w ważnych wydarzeniach. To nie tylko świat horoskopów, skomplikowanych wykresów i spoglądania w przyszłość ale też możliwość rozwoju poprzez poznanie siebie, swojego wnętrza, osobowości. Dzięki niej możesz dowiedzieć się kim jesteś, na co Cię stać, jakie masz preferencje i co powinieneś skorygować w sobie, by kroczyć ścieżką rozwoju osobistego. Książka Henryka Rekusa na pewno Ci w tym pomoże. Charakterystyki poszczególnych znaków są opisane przejrzyście i obszernie, uporządkowane za pomocą tabel umożliwiające szybkie odnalezienie interesującego Cię tematu. Znajdziesz tu wiele interesujących zagadnień, dziedzin i sfer życia. Dowiesz się jaki kamień jest dla Ciebie odpowiedni, jaki sport jest dla Ciebie korzystny, jaki zawód warto wybrać, jakie są Twoje szczęśliwe dni a na jakie musisz uważać, z kim stworzysz idealny związek, przyjaźń a kogo lepiej unikać. Dopełnieniem są główne cechy każdego znaku ujęte w formie lirycznego poematu, który nadaje tekstowi lekkości. Książka zawiera też załączniki, które stanowią doskonałe podsumowanie całości. To jeden z najszerszych opracowań charakterystyki znaków zodiaku jaki można znaleźć na rynku.
Henryk Rekus do tej pory znany był głównie z licznych książek poświęconych numerologii. Jednak okazuje się, że również świetnie radzi sobie w dziedzinie astrologii. Na rynku można znaleźć jego publikacje takie jak: „Astrologia Genesis”, „Numerologia - Portret Numerologiczny” czy „Numerologia Symbolika Liczb”. Każda z nich dostarcza sporo fachowej wiedzy zdobytej poprzez swoją wieloletnią pracę w psychologii. Książka „Astrologia Zodiak” jest kolejną udaną pozycją na rynku prezentującą popularny temat w sposób ciekawy, przyjazny i rzetelny.

www.wewnetrzne-swiatlo.orangespace.pl

  Oceń 
  2009-03-06

  Tytuł brzmiał zachęcająco, więc skusiłam się, kupiłam i przeczytałam. Wcześniej już słyszałam, że autor jest znany i ma profesjonalne podejście do tematu. Znalazłam tu poszerzoną charakterystykę zodiakalną, umiejętności partnerskie, zarys postrzegania i przeżywania erotyki. Książka jest dobra. Dała mi punkt wyjścia do własnych przemyśleń.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Astrologia zodiak

   Astrologia zodiak

   Astrologia – Zodiak Henryka Rekusa to przewodnik po świecie rzeczywistości wewnętrznej.