Miejski mnich Powiększ
EAN9788373778634
ISBN978-83-7377-863-4
Rok wydania2017
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron384
Oprawamiękka

Miejski mnich

010011232

Autor: Pedram Shojai

Studio Astropsychologii

The Urban Monk: Eastern Wisdom and Modern Hacks to Stop Time

24 godziny + czas dostawy

Fuzja tradycyjnej mądrości Wschodu z rytmem życia Zachodu, czyli jak zatrzymać czas, osiągnąć sukces oraz odnaleźć szczęście i spokój.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 42 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

49,40 zł

Oszczędzasz:

7,40 zł

Cena internetowa:

42,00 zł

Opis

Codziennie mamy tyle na głowie. Praca, rodzina, przyjaciele – brak w tym wszystkim czasu dla siebie. Jak odetchnąć od codziennego zgiełku? Korzystając z sekretów Autora, który zdradza jak zachować otwarte serce, umysł oraz poczucie wewnętrznej równowagi nawet w najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Pomoże Ci w tym niezawodny program na osiągnięcie duchowego mistrzostwa obejmujący proste rozwiązania i ćwiczenia. Codziennie rozluźnisz się i odprężysz za pomocą wieczornej medytacji, ćwiczeń rozciągających oraz rytuałów ułatwiających zasypianie i poprawiających jakość snu. Zapewnisz również całemu organizmowi odpowiedni czas na regenerację. Podniesiesz swoją samoocenę, wyrwiesz się z życiowej stagnacji i przejmiesz kontrolę nad czasem. Możesz pokonać stres i wszystkie trudności!

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Napisz opinię

Miejski mnich

Miejski mnich

Fuzja tradycyjnej mądrości Wschodu z rytmem życia Zachodu, czyli jak zatrzymać czas, osiągnąć sukces oraz odnaleźć szczęście i spokój.

W pakiecie taniej