Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje Powiększ
EAN9788373778153
ISBN978-83-7377-815-3
Rok wydania2017
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron280
OprawaMiękka

Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

010011159

Autor: Kyle Gray

Studio Astropsychologii

Raise Your Vibration: 111 Practices to Increase Your Spiritu

24 godziny + czas dostawy

Dzięki tej książce nauczysz się wprowadzać energię na wyższy poziom, zaufasz wewnętrznemu przewodnictwu, zaczniesz wyrażać siebie, a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia, jakie sobie wymarzyłeś.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 37 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 35,73 zł

Książka

Cena katalogowa:

44,40 zł

Oszczędzasz:

6,70 zł

Cena internetowa:

37,70 zł

Opis

Cały wszechświat jest zbudowany z energii. Jest ona całkowicie neutralna, lecz reaguje na nasze emocje i działania. Dzięki tej książce będziesz w stanie świadomie kreować wasze interakcje. Pomoże Ci w tym najbardziej rozchwytywany ekspert od aniołów w Wielkiej Brytanii, który odsłania 111 podstawowych ćwiczeń, które sam stosuje w celu rozwoju swoich duchowych umiejętności. Teraz i Ty będziesz wprowadzać energię na wyższy poziom. Zaufasz własnemu wewnętrznemu przewodnictwu i zaczniesz bez skrępowania wyrażać wszystkie aspekty siebie. Nauczysz się równoważyć dawanie i branie, a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia, jakie sobie wymarzyłeś. Wskutek tego codziennie będziesz doświadczać więcej radości, miłości i cudów. Od energii do materii.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-07-30

Jesteś Twórcą

W książce autor zebrał odpowiedzi, których udzielał na zadawane mu pytania przez lata swojej praktyki duchowej. Stanowi ona podsumowanie tego, czego nauczył się na swojej drodze życia. Uświadamia, że każdy z nas jest twórcą własnego świata, dlatego warto zwracać uwagę na jakość myśli, wypowiadanych słów, emocji i czynów.
Autor jasno, przystępnie i dokładnie uczy jak pracować z energią i tworzyć swoją rzeczywistość odpowiadającą naszym wyobrażeniom. Uwrażliwia na zauważanie znaków jakie wysyłają nam Wszechświat i anioły poprzez liczby, dźwięki, słowa usłyszane „przypadkowo”. Namawia także do wprowadzenia zmian w stylu życia poprzez świadome odżywianie, detoks, jogę i ćwiczenia. Zachęca do zmiany sposobu myślenia i nastawienia poprzez codzienny trening duchowy czyli CTD, który opracował w efekcie własnych doświadczeń
Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/06/344-praca-z-energia.html

  Oceń 
  2017-03-03

  Super!

  W książkach o rozwoju osobistym jest z reguły jeden mały szkopuł – wiele z nich operuje całą masą wspaniałych wizji, ale rzadko zniża się do poziomu praktycznego, czyli „jak to właściwie osiągnąć”. Czytamy więc o wspaniałym efekcie finalnym, ale dostajemy niewiele użytecznych wskazówek odnośnie dążenia do upragnionego celu. Na szczęście, ta książka jest zupełnie inna. Ona jest zbudowana na praktyczności i oferuje całą masę narzędzi, z których każdy może wybrać te, które mu najbardziej odpowiadają. Gorąco polecam ją wszystkim, którzy chcą nie tylko sobie poczytać, ale i zastosować coś we własnym życiu.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

   Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

   Dzięki tej książce nauczysz się wprowadzać energię na wyższy poziom, zaufasz wewnętrznemu przewodnictwu, zaczniesz wyrażać siebie, a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia, jakie sobie wymarzyłeś.

   W pakiecie taniej