Anielska odpowiedź karty + książeczka (Instrukcja)

030011047

Autor: Dr Doreen Virtue Radleigh C. Valentine

Studio Astropsychologii

Angel Answers Oracle Cards

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

61,90 zł

Nasza cena:

59,20 zł

Autorzy bestsellerowego Anielskiego Tarota ponownie połączyli swoje siły, by stworzyć talię, jakiej jeszcze nie było. Pozwala ona zasięgnąć porady aniołów dosłownie w każdej, mogącej budzić wątpliwości, sytuacji. Informacje zawarte na kartach i rozszerzone w dołączonym do nich podręczniku, są na tyle precyzyjne, że nie pozostawiają złudzeń odnośnie najlepszej dla nas drogi dalszego postępowania. Możesz zadawać pytania, na które odpowiedź brzmi tak lub nie, bądź orientować się, kiedy może mieć miejsce ważne zdarzenie. Z łatwością dowiesz się, za jaki czas powinieneś pomyśleć o zmianie pracy, jaka jest przyszłość związku, w którym się aktualnie znajdujesz oraz jak będzie wyglądał stan Twojego zdrowia w najbliższym czasie.

Anielska odpowiedź na każde pytanie!

W skład zestawu wchodzi talia 44 kart o wymiarach 8,9 x12,7cm z podręcznikiem w języku polskim.

EAN 9788373777323
ISBN 978-83-7377-732-3
Rok wydania 2015
Numer wydania 1
Format 10 x 13,5 cm
Ilość stron 112
Oprawa pudełko

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2016-01-07

Poznaj odpowiedź

Te karty są wyjątkowe. Co o tym zadecydowało? Chociażby fakt, że pozwalają odpowiedzieć na dosłownie każde pytanie, jakie im zadamy. Od kwestii zdrowotny po zawodowe – wszystko mamy tu wyłożone jak na tacy. Co więcej, odpowiedzi są na tyle precyzyjne, że nie pozostawiają miejsca na jakiekolwiek przypuszczenia czy niedopowiedzenia. Od kiedy je kupiłem, nie rozstaję się z tą talią. I mogę się założyć, że wy będziecie mieli identycznie.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-12-29

Nieziemska talia!

Każda talia stworzona przez Doreen Virtue i jej współtwórców charakteryzuje się swoją wyjątkowością ale ta najnowsza jest niezwykła. Pełna kolorów, postaci, sytuacji i przesłań, zachwyca od pierwszego wejrzenia! Zadając pytania aniołom, otrzymujemy konkretną odpowiedź. Są też karty z określaniem czasu. Pytając anioły o jakąś swoją sprawę, czasem chcemy wiedzieć kiedy to nastąpi. Jeżeli jest dane nam to wiedzieć, to anioły ujawnią ten termin. Odpowiedzi są krótkie. Mogą nam potwierdzić jakieś zdarzenie albo nasze plany poprzez kartę z napisem TAK! albo zanegować mówiąc NIE! Czasami zachęcają do pozytywnego myślenia, albo do zaczekania na właściwy moment, dodają otuchy mówiąc, że nie ma się czym martwić albo sugerują kompromis lub posłuchanie własnej intuicji. Warto też przyjrzeć się ilustracji, która może być uzupełnieniem przesłania. Autorzy opracowali ją, by zapewnić odpowiedź na każde pytanie przy użyciu tylko jednej karty ale można wylosować ich więcej. Wówczas sekwencja kart często układa się w zdanie. Z tego powodu karty nie sprawiają kłopotów z interpretacją

Cała recenzja na blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2015/12/200-anielska-odpowiedz.html

Oceń 
2015-12-28

Karty Anielska Odpowiedz

Właśnie dostałam karty,są cudne, godne zakupu.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Anielska odpowiedź karty + książeczka (Instrukcja)

Anielska odpowiedź karty + książeczka (Instrukcja)

Dzięki kartom Anielska Odpowiedź rozwiejesz wszystkie wątpliwości i otrrzymasz drogocenne wskazówki na lepsze jutro.