Obniżona cena! Małe planety - nowe odkrycie astrologii Powiększ
EAN 9788373774131
ISBN 978-83-7377-413-1
Rok wydania 2010
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 308
Oprawa miękka

Małe planety - nowe odkrycie astrologii

01001684

Autor: Piotr Piotrowski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Pierwsza w Polsce monografia astrologiczna o planetoidach! Zawiera kilkadziesiąt horoskopów znanych ludzi, miejsc i zdarzeń.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

10,22 zł

Cena internetowa:

29,08 zł

-26%

39,30 zł

Opis

Czy małe planety mogą mieć istotny wpływ na interpretację horoskopu człowieka? Czy są granice pomiędzy planetą klasyczną, karłowatą a planetoidą? A jeśli mała planeta stanie się częścią konfiguracji z innymi planetami to czy jej znaczenie wzrośnie?
Odkryciu Eris - jednej z bohaterek pierwszej w Polsce monografii astrologicznej planetoid - zawdzięczamy uporządkowanie terminologii. Obok niej - cztery inne: Ceres, Juno, Pallas i Westa, które poza Wenus i Księżycem są symbolami kobiecości w horoskopie. Ich szczegółowe interpretacje położenia w poszczególnych domach, znakach, aspektach z innymi planetami oraz kilkadziesiąt horoskopów ludzi, zdarzeń i miejsc, efemerydy, mitologie oraz historie ich odkrycia stanowią o wartości tej publikacji.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2010-08-18

Zaczęłam naukę w Studium Psychotronicznym w Warszawie. Najbardziej polubiłam zajęcia z astrologii. Wśród polecanych podręczników najbardziej spodobał mi się ten autorstwa Piotra Piotrowskiego, który barwnie opowiada o kobiecej naturze każdego z nas. Po wyliczeniu (z pomocą komputera) miejsc, w których znajdują się moim horoskopie te małe planety odkryłam siebie na nowo. Jaka to ulga zrozumieć swoje, czasem dziwaczne, postępowanie w relacjach z innymi. Świadomość pełni i głębi kobiecości pozwała mi na podejmowanie decyzji w sprawach partnerskich. Cieszę się, że znalazłam tak ciekawą książkę.

Napisz opinię

Napisz opinię

Małe planety - nowe odkrycie astrologii

Małe planety - nowe odkrycie astrologii

Pierwsza w Polsce monografia astrologiczna o planetoidach! Zawiera kilkadziesiąt horoskopów znanych ludzi, miejsc i zdarzeń.

W pakiecie taniej