Obniżona cena! Kurs jasnowidzenia. Proste metody na rozwinięcie Twoich nadprzyrodzonych zdolności Powiększ

Kurs jasnowidzenia. Proste metody na rozwinięcie Twoich nadprzyrodzonych zdolności

01001995

Autor: Alexandra Chauran

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-25%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

25,73 zł

Medium, kapłanka i licencjonowana tarocistka, prezentuje kurs jasnowidzenia, dzięki któremu każdy może zacząć swobodnie czerpać korzyści z tej tajemniczej, a w pełni naturalnej sztuki. W tej publikacji ujawnia, jak korzystać z wizualizacji i kierować się intuicją oraz w jaki sposób zgłębić tajniki świadomego śnienia, psychometrii i przywoływać do siebie wizje. Wyjaśnia, czym są omeny i jak czytać z kryształowej kuli. Dokładnie, a zarazem niezwykle przystępnie, opisuje wróżenie z luster, dymu, ognia czy wody. Dowiesz się również, jak dostrzegać aurę i odczytywać z niej ważne informacje. Wszystkie opisane praktyki uzupełnia zbiór najskuteczniejszych modlitw. Poza bogatą teorią dołącza wiele ćwiczeń praktycznych. Rozwiń swój naturalny talent!

EAN 9788373777149
ISBN 978-83-7377-714-9
Rok wydania 2015
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 192
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2015-05-08

Zostać medium

Kim jest prawdziwe medium? Czy to człowiek, który rodzi się raz na milion porodów? Czy musi być to ktoś wyjątkowy, dosłownie dotknięty boskim palcem cudownej umiejętności, jaką jest możliwość zaglądania poza bariery czasu i przestrzeni? Dzięki tej książce wiem, że medium może zostać każdy z nas. Właściwie wszyscy nimi jesteśmy, tylko bez odpowiedniej praktyki nasze wrodzone talenty nie mają szans na właściwy rozwój. Dzięki tej publikacji możemy jednak skorzystać z tego, co nam, cytując mistrza poezji śpiewanej, bozia w genach dała.

Oceń 
2016-01-31

Jak zostać jasnowidzem?

„Kurs jasnowidzenia” to książka, która będzie idealna dla „świeżaków” w tej dziedzinie. Stopniowo wprowadza w świat wizji, aury i czakr oraz kilku dodatkowych elementów, które razem stanowią spójną całość. Osoby bliżej zaznajomione z tematem mogą się poczuć lekko zawiedzione, gdyż nie znajdą tutaj nic więcej poza tym, co już wiedzą. Jeżeli jednak poczułeś w sobie wezwanie do działania i pragniesz odkryć i rozwinąć swój potencjał jasnowidza, ta książka sprawdzi się tutaj idealnie!
Cała recenzja: www.bookeaterreality.blogspot.com


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Kurs jasnowidzenia. Proste metody na rozwinięcie Twoich nadprzyrodzonych zdolności

Kurs jasnowidzenia. Proste metody na rozwinięcie Twoich nadprzyrodzonych zdolności

Autorka ujawnia jak korzystać z wizualizacji i kierować się intuicją oraz jak czerpać korzyści ze świadomego śnienia.