Obniżona cena! pokochaj siebie a nawet innych Powiększ

Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje

01558128

Autor: Lodro Rinzler Meggan Watterson

Studio Astropsychologii

How to Love Yourself (and Sometimes Other People): Spiritual Advice for Modern Relationships

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 24,82 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

Miłość i dobre relacje z bliskimi i przyjaciółmi mogą uczynić życie łatwiejszym, pełnym szczęścia i akceptacji, bez wątpienia ma to też dobry wpływ na życie intymne i osobisty rozwój. Bywa jednak, że owe relacje zamieniają codzienność w koszmar. Dla większości osób związki są źródłem nieustających problemów, negatywnej energii. Jak się okazuje, paradoksalnie najwięcej kłopotów nastręczają najważniejsze z relacji, czyli te z samym sobą. Często zdarza się, że przestajemy sobie ufać i polegać na własnej intuicji, to z kolei sprawia, że zapominamy o tym, jak uwierzyć w siebie i siebie odnaleźć. Z pomocą przychodzi ta książka. Odpowie na twoje pytania o to, jak pokochać siebie, otworzyć umysł i wzmocnić poczucie własnej wartości. Pokochaj siebie, pokochaj innych!

EAN9788373777583
ISBN978-83-7377-758-3
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron216
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-06-07

Kochajmy się!

Mówi się, że nie można obdarować kogoś miłością, jeśli nie kocha się siebie. Jak jednak docenić siebie, jak pokochać, kiedy jesteśmy przekonani o swojej marności, kiedy patrzymy na odbicie w lustrze z pogardą i politowaniem? To zaniżone poczucie własnej wartości, brak szacunku i troski wobec własnej osoby uniemożliwia nam czerpanie w pełni z możliwości, jakie przynosi nam życie, skazuje nas na frustrację, samotność, odrzucenie. Czas zatem najwyższy skończyć z narzekaniem na znienawidzony status singla, czas przestać użalać się nad smutnym losem niechcianego bohatera i … pokochać siebie.
Wbrew pozorom nie jest to niemożliwe, choć wymaga od nas pewnej aktywności i zmiany podejścia do wielu kwestii. Ten proces zmiany może ułatwić nam lektura książki „Pokochaj siebie a nawet innych”, opublikowanej nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii. Meggan Watterson, autorka książek, międzynarodowy mówca i specjalistka w zakresie kobiecości oraz Lodro Rinzler, nauczyciel buddyzmu, spotkali się na swojej drodze życia być może po to, by stworzyć ten poradnik, by pomóc nam zaakceptować siebie, by ułatwić nam otwarcie się na miłość. Po książkę powinny sięgnąć szczególnie te osoby, które cierpią z powodu braku bliskości, które z niechęcią spoglądają w lustro, które są przepełnione niechęcią a nawet nienawiścią wobec siebie.

  Oceń 
  2016-03-24

  Jak poprawić relację z samym sobą

  Nie można stworzyć zdrowych relacji nie kochając całym sercem siebie. Wiedzą to autorzy tej znakomitej książki, a teraz dowiaduje się o tym każdy z jej czytelników. Ja wyciągnęłam z tej lektury przede wszystkim praktyczne lekcje, dzięki którym mogę z pełną świadomością stwierdzić, że kocham siebie i nic ani nikt tego nie zmieni. Dość późno doszłam do tego wniosku, ale grunt, że w końcu to zrozumiałam. Wam również zalecam jak najszybsze uświadomienie sobie tej najświętszej z prawd.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje

   Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje

   Ta książka jest współczesnym poradnikiem kształtowania wszelkiego rodzaju międzyludzkich relacji.