Droga ku życiu - medytacje dla ciebie Powiększ

Droga ku życiu - medytacje dla ciebie

01557029

Autor: Danuta Szmidt

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 17,36 zł

Książka

Cena katalogowa:

24,20 zł

Nasza cena:

20,60 zł

Autorka - nazywana nowym Eckhartem Tolle - przedstawiła trudne tematy życiowe w sposób niezwykle praktyczny. Porady zawarte w książce, dzięki ich uniwersalności, możesz łatwo dopasować do swojej aktualnej sytuacji i poradzić sobie z ich pomocą z wyzwaniami codzienności. Książka odpowiada na najistotniejsze pytania dotyczące życia. Dowiesz się z niej, w jaki sposób miłość determinuje całe nasze życie i jakim cudem w świecie stworzonym przez Boga istnieją atrybuty piekła. Poznasz również miejsca, w których odnajdziesz uzdrowienie i odkryjesz terapeutyczną moc modlitwy. Książka ta nie tylko zgłębia tajniki ludzkiej duszy, ale i intelektu. Przede wszystkim jednak ma na celu tchnąć w Ciebie nadzieję - nie na lepsze jutro, ale lepsze dziś. Pora zacząć żyć!

EAN9788373775367
ISBN978-83-7377-536-7
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-11-06

co do ksiązki ,,droga ku życiu"

nie będe pisał recenzji bo przeczytałem tylko to co w pdf można było pobrać,,kilka rozdziałów.Nie zainteresowała mnie ta pozycja ponieważ zauważyłem wzorowanie się na jezuicie A.de Mello.Jego książka to arcydzieło.Wiemy ,o którą chodzi..Po co interpretować Biblię ?, czy nie lepiej zacząć Ją czytać.

  Oceń 
  2013-01-03

  „Droga ku życiu” odpowiada na frapujące całą ludzkość pytania i egzystencjalne wątpliwości. Dowiesz się z niej, w jaki sposób miłość determinuje nasze całe życie i jakim cudem w świecie stworzonym przez Boga istnieją atrybuty piekła. Poznasz również miejsca, w których możesz szukać uzdrowienia i w czym może Ci pomóc modlitwa. Danuta Szmidt namawia Cię do przebudzenia, wyrwania się z dotychczasowych schematów myślowych, wyobrażeń narzucanych Ci przez innych, byś umiał sam ocenić co jest dla Ciebie dobre, byś nauczył się dokonywać właściwych wyborów. Czas uświadomić sobie prawdę, wyjść poza iluzje, którymi karmi Cię otoczenie. Książka ta pomoże Ci spojrzeć w nowy sposób na swoje życie. Wiedza zawarta w niej podpowiada jak świadomie zmieniać swoje życie, byś mógł na nowo odkryć siebie i w końcu ruszyć do przodu.
  Książka ta nie tylko zgłębia tajniki ludzkiej duszy, ale i naszego intelektu. Pomaga również poradzić sobie z podszeptami ego i wyjaśnia, czym jest częstotliwość ziemi. Poza tym ma na celu tchnąć w każdego z nas nadzieję – nie na lepsze jutro, ale lepsze dziś.

  http://www.wewnetrzne-swiatlo.orangespace.pl

   Oceń 
   2012-08-19

   "Droga ku życiu - medytacje" Danuty Szmidt to pozycja dla osób, którzy pragną i potrzebują zmiany, a co więcej - są na nią gotowi. Książka zaskoczyła mnie w pozytywnym sensie, gdyż zawiera w sobie wiele uniwersalnych przesłań i wartościowych wskazówek. Autorka nie boi się odważnych spostrzeżeń i konsekwentnie obala utarte schematy i przekonania. Mówi o sprawach przyziemnych, w dużej mierze poświęcając uwagę Ego, przez które zdeterminowane jest nasze zachowanie i które w konsekwencji jest przyczyną naszych nieszczęść, niepowodzeń i wszystkiego co złe. Bardzo spodobało mi się, iż przed każdym z rozdziałów pani Szmidt umieściła ciekawą i dającą do myślenia maksymę autorstwa znanych filozofów :) Jej dzieło obfituje w nowatorskie poglądy, poparte mocnym i przekonującym uargumentowaniem. Autorka operuje stylem lekkim i przystępnym, co sprawia że treść dosłownie się "pochłania" :) Ogólne przesłanie książki streściłabym w zdaniu: wszystko jest złudzeniem, nie daj się zwieść pozorom, otwórz się na to, co wieczne i prawdziwe, a wtedy zaznasz szczęścia, na jakie zasługujesz.
   "Droga ku życiu - medytacje" to interesująca i nietuzinkowa pozycja, zawierająca w sobie wiele życiowych rad, z których niewątpliwie warto skorzystać :) Polecam ją osobom, które potrzebują zmian i pragną zasmakować czegoś nowego! Jeżeli utknąłeś w martwym punkcie i nie wiesz dokąd zmierzasz "Droga ku życiu - medytacje" jest właśnie dla ciebie!

    Oceń 
    2012-07-20

    Mam dla wszystkich dwie wiadomości – dobrą i jeszcze lepszą. Pierwsza jest taka, że Eckhart Tolle ma godnego siebie następcę. Druga – że osobą tą jest Polka! Jeśli masz już dość oczekiwania na kolejną pozycję mistrza Eckharta ta książka powinna spełnić wszelkie twoje oczekiwania. Napisana ciepłym językiem sprawia, że niemal widzimy Autorkę przelewającą każde swoje słowo na papier, dopasowującą poszczególne elementy lingwistycznej układanki i pragnącą jak najwięcej przekazać czytelnikowi. Ta książka pomogła mi przejść przez bardzo trudny okres po odejściu męża i wieżę, że jeszcze niejednokrotnie pomoże mi w życiu – nie tylko w tych złych chwilach. Oto publikacja dla każdego, kto potrzebuje przyjaciela. Michalina


     + więcej opini - mniej opini

     Napisz opinię

     Napisz opinię
     Droga ku życiu - medytacje dla ciebie

     Droga ku życiu - medytacje dla ciebie

     Głębokie przemyślenia zebrane w praktyczne tematy przez Autorkę nazywaną nowym Eckhartem Tolle.