Obniżona cena! vademecum tarota Powiększ

Vademecum Tarota

01001343

Autor: Barbara Antonowicz-Wlazińska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,41 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Tarot jest wszechobecny w naszej kulturze. Co piąty Polak skorzystał z tej niezwykłej sztuki wróżenia lub się z nią przynajmniej zetknął. Dołącz do tego grona miłośników astropsychologii. Poznaj już dziś ten doskonały przewodnik i kompendium wiedzy o Tarocie, zarówno dla stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie, jak również dla osób, które chcą usystematyzować wiedzę już zdobytą. Znajdziesz tu przejrzystą interpretację kart, ich znaczenie w różnych pozycjach, symbolikę, powiązania z numerologią, a także wiele cennych wskazówek, jak rozkładać karty. Są one opisane bardzo zrozumiałym językiem. Dzięki takiemu podejściu w krótkim czasie zgłębisz sztukę wróżb i Tarota w stopniu mistrzowskim. Informacje zawarte w książce pomogą Ci bezpiecznie stosować mądrość Tarota, wykorzystać moc mózgu i podświadomości. Zacznij swoją przygodę z niezwykłymi kartami Tarota!

EAN9788373776258
ISBN978-83-7377-625-8
Rok wydania2020
Numer wydaniaVII - dodruk
Format16,5 x 24 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-01-02

Książka zawiera wszystko czego potrzebujesz jeśli zaczynasz przygodę z tarotem. Zgadzam się z opisem pozycji - niewątpliwie najlepsza pozycja o tej magicznej talii kart. Jestem osobą niezwykle wnikliwą i dociekliwą i pomimo, że chciałbym dać minus za to, że niektóre fakty nie są poparte wyjaśnieniem (np. nie powinno się stawiać tarota w piątki i niedziele - ale dlaczego ? co za tym przemawia ?) to jednak zmuszony jestem dać najwyższą ocenę, gdyż na tle innych książek jest niewątpliwie najlepszą, mimo, że można się doczepić kilku niedociągnięć.Polecam ze szczerego serca.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2010-08-05

Fantastyczna książka!! Może trochu układ chaotyczny ale w końcu liczy się treść, a treść jest super to jedna z najlepszych pozycji o tarocie!!! Polecam

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Vademecum Tarota

Vademecum Tarota

Ta książka wprowadzi Cię w tajniki pracy z kartami Tarota. Rozświetli Ci drogę poznania i zrozumienia samego siebie.