Pozytywne picie Powiększ

Pozytywne picie. Kontroluj alkohol zanim on zacznie kontrolować Ciebie

01555208

Autor: Kevin Laye

Studio Astropsychologii

Positive Drinking: Control the Alcohol Before it Controls Yo

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,15 zł

Życie jest zbyt krótkie, by tracić nad nim kontrolę. Poznaj unikalny system odzyskiwania władzy nad swoimi wyborami opierający się na trzech technikach łączących ciało i umysł – NLP, EFT i TFT. Pozwolą one na unikanie uzależnień – nie tylko od alkoholu. Wystarczy, że za pomocą palców opukasz punkty meridianowe na ciele, a momentalnie uzyskasz pełną władzę nad tym, czy i ile pijesz. Dzięki sprawdzonym metodom poradzisz sobie także z bólem, stresem, traumami, gniewem i depresją. Będziesz też w stanie momentalnie wprawić się w dobry nastrój. Zmotywują Cię do tego nie tylko wymienione przez Autora niespodziewane korzyści z nienadużywania alkoholu, ale również inspirujące historie osób, którym już się udało odzyskać pełną kontrolę nad życiem. Czas na pozytywne picie!

EAN9788373774827
ISBN978-83-7377-482-7
Rok wydania2011
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron172
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-06-17

Co można stracić przez alkohol? Pracę, rodzinę, prawo jazdy, wolność. Wiele by tego można wymienić. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak fakt, że nie potrafimy się często zatrzymać mimo, że mamy świadomość mknięcia w kierunku krawędzi przepaści. Czym więcej ucierpimy z powodu picia tym bardziej szukamy w nim pocieszenia i zapomnienia. Absurdalne lecz prawdziwe. Sam też miałem problem z tym, że za bardzo ciągnęło mnie do kieliszka. Nie był to jeszcze typowy alkoholizm, ale nie byłem daleko. Dzięki tej książce nie zrezygnowałem z picia, lecz przejąłem nad nim pełną władzę. Od teraz to ja decyduję ile, kiedy i czego się napiję.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Pozytywne picie. Kontroluj alkohol zanim on zacznie kontrolować Ciebie

Pozytywne picie. Kontroluj alkohol zanim on zacznie kontrolować Ciebie

Poznaj unikalny system odzyskiwania władzy nad swoimi wyborami opierający się na trzech technikach łączących ciało i umysł – NLP, EFT i TFT.