New Relaksacja. Jak zadbać o ciało, umysł i emocje Powiększ

Relaksacja. Jak zadbać o ciało, umysł i emocje

01012437

Autor: Joanna Jakubik - Hajdukiewicz

KOS

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  37,00 zł

  Nasza cena:

  25,99 zł

  W książce autorka przedstawia konkretne narzędzia do zmiany, do poprawy samopoczucia, budowania lepszej jakości życia. Lepiej, czyli jak? Dbamy o ciało poprzez ruch, ćwiczenia rozciągające, wzmacniające i regenerujące. Porządkujemy umysł – unikamy destrukcyjnych myśli, pielęgnujemy te pozytywne. Harmonizujemy emocje - poprzez wyrażanie ich oraz pracę z oddechem. W ten sposób zbliżamy się do DOBROSTANU, czyli stanu, w którym czujemy się dobrze, korzystając z narzędzi, technik, które opiszę w niniejszej pozycji.

  Joanna Jakubik Hajdukiewicz – mgr socjologii, absolwentka Studium Psychologicznej Pracy z Grupami, Organizacjami i Społecznościami. Ukończyła Podyplomowe Studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie „Relaksacja i Joga”. Instruktor jogi dla dzieci i dorosłych oraz jogi rodzinnej. Autorka wierszy publikowanych w pismach literackich, debiutowała tomikiem poetyckim Zaśnione widzenie (2002) promowanym przez Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Doświadczenia w pracy z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym opublikowała w formie artykułów w gazecie „IBIS”. Pedagog na Międzynarodowym Biennale Tańca Współczesnego organizowanego przez Polski Teatr Tańca w Poznaniu (prowadzenie warsztatu „Joga dla dzieci”).

  Zrealizowała warsztaty umiejętności społecznych dla dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli Szkół Podstawowych i Przedszkoli w wielu miastach m.in. w: Poznaniu, Warszawie, Gdyni, Bytowie, Stalowej Woli, Puławach, Pobiedziskach. Jej pasją jest nieustający rozwój i wspieranie rozwoju innych osób.
  EAN9788376492124
  ISBN978-83-7649-212-4
  Rok wydania2020
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron150
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Relaksacja. Jak zadbać o ciało, umysł i emocje

  Relaksacja. Jak zadbać o ciało, umysł i emocje