Obniżona cena! Jak wykorzysta energi kwiat w Powiększ

Jak wykorzystać energię kwiatów. Sztuka codziennego rozkwitania

01558159

Autor: Katie Hess

Studio Astropsychologii

Flowerevolution: Blooming into Your Full Potential with the

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 59,16 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

89,80 zł

Nasza cena:

45,80 zł

Pierwsza publikacja ujawniająca prawdziwy potencjał kwiatów, która uzmysłowi Ci, jak potężne uzdrowienie mogą Ci one zagwarantować – zarówno na podłożu fizycznym, jak i duchowym. Poznasz również zaklętą w nich moc transformacji całego Twojego życia, a skuteczność proponowanych przez Autorkę metod potwierdzą świadectwa osób, którym się to już udało. Dowiesz się także, co mówią o Tobie kwiaty, które Ci się podobają oraz które ze swoich talentów powinieneś rozwijać i wyrażać. Zrozumiesz język kwiatów i dowiesz się, jak emitowana przez nie energia jest wychwytywana przez wodę. Nauczysz się również sposobów ich wykorzystania, jakie są praktykowane na całym świecie, od himalajskich pigułek medytacyjnych po uzdrawiające krople rosy w Europie. Stworzysz też kwiatowe eliksiry przydatne na różnych etapach życia. Kwiaty – źródło Twojej mocy!

EAN9788373778450
ISBN978-83-7377-845-0
Rok wydania2017
Numer wydaniaI
Format17,5 x 24,5 cm
Ilość stron416
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-08-22

Magia kwiatów

To piękna, oszałamiająca i wartościowa książka obok której nie można przejść obojętnie. Zawarte w niej informacje wzbogacają popularną wiedzę i pomagają wdrożyć ją w naszym życiu. Z zachwytem przeglądałam kolejne strony podziwiając piękne zdjęcia, dając się porwać w podróż pełną kwiatów, roślin i ich historii. Dowiedziałam się na przykład, że Irysy ucieleśniają unikatową jakość, pobudzają elegancję i dziką kreatywność, natomiast Gerbery są pełne radości, ekspansywne, promieniują żywotnością i witalnością a storczyki są jakby z innego świata - wyrafinowane i piękne.
Wydawnictwo Studio Astropsychologii często zachwyca nas starannymi publikacjami ale ta publikacja przerosła moje wyobrażenia!
Polecam!

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/08/366-jak-wykorzystac-energie-kwiatow.html

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Jak wykorzystać energię kwiatów. Sztuka codziennego rozkwitania

    Jak wykorzystać energię kwiatów. Sztuka codziennego rozkwitania

    Ta książka ujawnia prawdziwy potencjał kwiatów. Dzięki niej przekonasz się, jak wielkie uzdrowienie mogą Ci one zapewnić – zarówno na podłożu fizycznym, jak i duchowym.