Obniżona cena! image description Powiększ

Boska matryca. Łącząc czas, przestrzeń, cuda i wiarę

01001613

Autor: Gregg Braden

Studio Astropsychologii

The Divine Matrix: Bridging Time, Space, Miracles, and Belie

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

35,57 zł

Usiądź wygodnie, rozprostuj nogi i… zmień świat. Tak! Dobrze usłyszałeś. Jesteś bowiem Panem i Władcą całego otaczającego Cię świata. Twa wszechmoc bierze się od Stwórcy, który osadził Cię w Boskiej Matrycy, czyli wszystkim, co Cię tylko otacza. Składają się na nią zwierzęta, inni ludzie, całe otoczenie a nawet Twoje emocje. Dzięki Greggowi Bradenowi otrzymasz naukowe dowody, że masz w sobie moc kreacji otaczającego Cię wszechświata. Twoja myśl może poruszyć zarówno pojedynczy foton, jak i całą górę.
Przestań być marionetką! Od dziś to Ty możesz pociągać za sznurki.

EAN9788373774438
ISBN978-83-7377-443-8
Rok wydania2020
Numer wydaniaVIII - dodruk
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron272
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2009-05-08

Wreszcie pojawiła się naukowa odpowiedź na "Sekret" i serię Esther i Jerry'ego Hicks. Musze przyznać, że dotychczas nie za bardzo potrafiłam sie przekonac do treści prezentowanych przez powyższych autorów. Skończyłam bowiem fizykę i prezentowanie teorii, że myśl stanie się rzeczywistością lub że każdy z nas wprawia w wibracje przedmiot, którego pragnie, wydawało mi się pewnego rodzaju zacofaniem lub wiarą we wróżki. Ja byłam w stanie uwierzyć w moc materii i energii, ale takich, które jesteśmy w stanie dotknąć, zbadać, określić. Nie brałam pod uwagę opcji, że przy dzisiejszym rozwoju nauki, istnieje jeszcze miejsce na coś takiego, jak potęga kreacji. Byłam w wielkim błędzie. Gregg Braden wykorzystał bowiem czysto naukowe podstawy by wyjaśnić ludzką moc tworzenia. Pozornie niewiele znaczące dowody po połączeniu w jedną całość ukazały wszechmiar ludzkiej mocy. Ta książka to Prawo Przyciągania dla tych, którzy zbytnio opierają się na naukowych przesłankach, by próbować w sposób teoretycznie "zabobonny" zmieniać swoje życie.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-09-01

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, że pewna rzecz, którą właśnie robisz może mieć wpływ na człowieka na drugim końcu świata? Brzmi absurdalnie, wiem. Ale w sumie gdyby się temu bliżej przyjrzeć i przeanalizować pewne reakcje łańcuchowe to może faktycznie okazałoby się to prawdą? Bo ponoć nic nie dzieje się przez przypadek i wszystko jest ze sobą w jakimś stopniu połączone.
„Boska matryca” to druga z książek Gregga Braden’a, po którą sięgnęłam. Dlaczego? Dlatego, że pierwsza przypadła mi do gustu. Polubiłam styl i język pisania autora, poza tym pisze on o naprawdę ciekawych rzeczach. Jego książki poruszają wiele ciekawych tematów, o których teoretycznie na co dzień się słyszy, jednak się w nie nie zagłębia. A pan Braden udowadnia, że jednak warto poświęcić pewnym rzeczom dłuższą chwilę.
Tym razem autor postanawia udowodnić nam jakie połączenia istnieją w naszym świecie. Czym jest tzw. Boska matryca i jaki ma wpływ na życie każdego. A właściwie, jak życie każdego człowieka wpływa na całą ludzkość. Mówi się, że jeden człowiek nic nie może zmienić. A to jak się okazuje nie jest do końca prawda. Autor przedstawia nam kilka przykładów wielkich ludzi, którzy dokonali rewolucji, chociażby Martin Luther King czy sam Jezus. Jest to dowód na to, że człowiek jeśli chce i wierzy, to może. A jakże inaczej wyglądałby nasz świat, gdyby chociaż jeden człowiek zaczął żyć lepiej? I przekonywał do tego innych?
Chciałabym podzielić tę książkę na dwie części, chociaż nie wiem czy jest to do końca prawidłowe. Jednak po przeczytaniu całości, myślę, że mogę wyróżnić tutaj część naukową i tą bardziej obyczajową, że tak to nazwę. W części naukowej znajdują się głównie zagadnienia z fizyki kwantowej (nie, to wcale nie jest takie złe na jakie wygląda) oraz genetyki. Opisane zostały pewne eksperymenty, które dają nam sporo do myślenia, a przy okazji okazuje się, że pewne rzeczy są naprawdę rzeczywiste. No bo skoro sama nauka je poparła, to jakżeby inaczej? Druga część natomiast przedstawia nam wiele incydentów z życia ludzkiego, które udowadniają nam pewne połączenia i wpływy. Obie części są naprawdę niesamowite pod tym względem, że na co dzień nie zdajemy sobie z tego wszystkiego sprawy.
Myślę także, że autor w swoich książkach chce nam przekazać coś więcej niż tylko prawdę. On chce nam pokazać drogę do budowania, tworzenia nowego, lepszego świata. W tej książce mamy podane 20 kluczy. Gdyby każdy człowiek zaczął stosować chociaż 5 z nich, mogłoby to naprawdę wiele zmienić. A co dopiero, gdyby każdy żył według kilkunastu z nich… nie mówię, że według wszystkich 20, bo sama nie do końca się z każdym zgadzam, ale większość naprawdę mogłaby wiele pomóc. Jednak każdy zawsze myśli – „Ja przeciwko całemu światu? Nie, to chore. Nie będę się wyróżniać.”. I może właśnie przez to myślenie nic się nie zmienia na lepsze, a tylko na gorsze…
Komu mogę polecić? Zapewne i osoby, które lubią książki naukowe, jak i te osoby, które po prostu są ciekawe prawdy i połączeń na świecie, znajdą tutaj coś dla siebie. Wiem, że książka pewnie nie dotrze do wszystkich ludzi na świecie, pewnie i tak nie każdy byłby w stanie przyjąć pewne fakty do świadomości… Jednakże szczerze polecam książki tego autora, warto się z nimi zapoznać.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Boska matryca. Łącząc czas, przestrzeń, cuda i wiarę

Boska matryca. Łącząc czas, przestrzeń, cuda i wiarę

Dzięki Greggowi Bradenowi otrzymasz naukowe dowody, że masz w sobie moc kreacji otaczającego Cię wszechświata.