Jak je mniej Powiększ

Jak jeść mniej i nie oszaleć z głodu

01555110

Autor: Gillian Riley

Wydawnictwo Vital

Eating Less. Say Goodbye to Overeating

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Jedzenie to wielka przyjemność. Jest nie tylko niezbędne nam do życia, ale również dostarcza wielu składników odżywczych dla naszego organizmu. Niektórym pomaga nawet radzić sobie z emocjami i stresem. Zdarza się jednak, że zbyt częste sięganie po kolejne przekąski może doprowadzić do poważnej choroby, jaką jest uzależnienie od jedzenia. Niepohamowany apetyt przyczynia się także do powstania nadwagi. Jeśli utknąłeś w cyklu napadów jedzenia i nieskutecznych diet, przez większość dnia myślisz o jedzeniu i odczuwasz winę z powodu tego, co i w jakiej ilości spożywasz, to dobrze trafiłeś. Ta książka zamiast oferować Ci kolejną „cudowną” dietę prezentuje, jak możesz zmienić swoje podejście do jedzenia. Zastosuj wiele różnych sposobów, które pomogą Ci pokonać ten nałóg. Poznaj lepszą i skuteczniejszą alternatywę dla diety MŻ.

EAN9788364278068
ISBN978-83-64278-06-8
Rok wydania2013
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-11-25

Zdrowsza JA!

„Jak jeść mniej i nie oszaleć z głodu” to książka dla osób, które pragną w końcu zrobić coś ze swoim życiem. I nie chodzi tu tylko o utratę wagi, ale przede wszystkim o polepszenie samopoczucia, o poprawę zdrowia a przede wszystkim o poczucie własnej wartości.

„To nie waga jest problemem. Jest ona jednym ze skutków problemu. Problem leży w tym, że jemy więcej, niż potrzebuje nasze ciało”.

Autorka zamiast kolejnej diety, proponuje nam całkiem łatwy sposób na osiągnięcie celu, wystarczy tylko uświadomić sobie pewne fakty. O uzależnieniach najlepiej wiedzą Ci, którzy kiedyś zmagali się z problemem nikotynowym, czy alkoholowym. I tak samo jak można rzucić palenie, tak samo można przestać się opychać.

A czym rożni się ta książka od innych proponujących ograniczenie jedzenia poprzez diety? Przede wszystkim diety ograniczają nas, a im bardziej nam czegoś nie wolno zjeść, tym bardziej tego pragniemy. No i kiedy w końcu uda nam się osiągnąć cel, często nadrabiamy ten długi okres diety, poprzez nagrody, w postaci tego, czego nie mogliśmy jeść. I tak oto nie tylko wracamy do poprzedniej wagi ale i nadrabiamy zbędne kilogramy. Gillian Riley proponuje nam zupełnie inne podejście, przede wszystkim niczego nam nie zabrania, możemy jeść tyle ile chcemy i to co chcemy. Mamy wybór, i to od niego zależy co będziemy jeść i wskutek tego jak będziemy się czuć. Tak naprawdę wszystko zależy od naszego sposobu myślenia!

Polecam! To działa!

  Oceń 
  2013-10-15

  Otwórz oczy na jedzenie

  Ta książka pomaga zrozumieć czym tak naprawdę jest jedzenie i jakie ma ono znaczenie. Pokazuje również jak nasze głupie przyzwyczajenia żywieniowe mogą doprowadzić do przejadania się, a tym samym do nadwagi, której tak trudno jest się pozbyć. Autorka w książce wyjaśnia korzyści płynące z prowadzenia zdrowszego stylu życia i podpowiada jak dzięki temu osiągnąć swoje cele, czyli szczuplejszą figurę i zdrowsze ciało. Żałuję, że nie znalazłam tej książki wcześniej. Teraz już dzięki niej wiem jak poskromić swój wilczy apetyt i oszukać umysł, by zaspokoić głód , ale nie doprowadzić do obżarstwa. Dziękuję Gillian Riley za tak ważne dla mnie informacje.

   Oceń 
   2013-11-12

   Nowa dieta?

   Czy polecam? Sama nie wiem. Nie jest to pozycja tragiczna, ale nie jestem przekonana, czy może ona komuś pomóc. Oczywiście wiem, że osoby, które naprawdę chcą zwalczyć ciągłą potrzebę jedzenia z chęcią po nią sięgną, bo będzie to kolejna rzecz, która być może podniesie ich na duchu. Nie mówię, że nie – może ktoś faktycznie znajdzie w tej książce nadzieję i pomoc, do mnie ona nie trafiła. Może dlatego, że nie znam tego problemu i mnie on nie dotyczy. Decyzję pozostawiam Wam, plusy i minusy przedstawiłam, reszta w waszych rękach.
   http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/parapsychologiczne-c.html


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Jak jeść mniej i nie oszaleć z głodu

    Jak jeść mniej i nie oszaleć z głodu

    Jest nie tylko niezbędne nam do życia, ale również dostarcza wielu składników odżywczych dla naszego organizmu.