Obniżona cena! Miejskie wiedzmy Powiększ

Miejskie wiedźmy. Magiczne rytuały, talizmany, miejsca mocy

01558040

Autor: Claire

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 24,82 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

Magia może być praktykowana wszędzie, także – a może przede wszystkim – w środowisku miejskim. Zawodowa czarownica Claire pomaga odkrywać magię miast i wykorzystywać urok urbanistycznych zakątków do czarodziejskich celów. Każda kobieta może bowiem pośród dżungli chaotycznych metropolii odkryć w sobie naturę miejskiej czarownicy. Znajdziesz tu ćwiczenia duchowe, zasady magii drogeryjnej, rytuały miłosne, kąpielowe i wprowadzające harmonię. Zaaranżujesz przyjazny energetycznie dom, a następnie wysprzątasz go przy wykorzystaniu niewidzialnych sił. Własnoręcznie sporządzisz magiczne substancje, kadzidła, talizmany czy lampki marzeń. Przeprowadzisz magiczne rozpoznanie własnego miasta i wykorzystasz energię drzew obecnych w każdej aglomeracji. Odkryj magię miasta.

EAN9788373778214
ISBN978-83-7377-821-4
Rok wydania2017
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron194
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-07-30

Miejska magia

Chcąc cokolwiek wykonać dobrze, musimy poznać zasady i instrukcję obsługi. Podobnie jest w magii, gdzie nie da się niczego przyspieszyć czy pójść drogą na skróty, lecz trzeba poświęcić swoją uwagę, zdobyć jak najwięcej informacji i stopniowo nabierać wprawy. Przede wszystkim potrzebny jest spokój umysłu i cierpliwość. Coraz więcej ludzi poszukuje sensu życia, łączności z naturą i własnym wnętrzem. Okazuje się, że magia i duchowość to doskonały duet w dobie budzenia się dawnych mocy. Magia jest jedną z dróg, która wiedzie do lepszego poznania siebie.

Wydawałoby się, że w XXI wieku nie ma miejsca na czary i rytuały. Zbyt jesteśmy zajęci codziennymi problemami, goniąc za sukcesami, pieniędzmi, lepszymi warunkami bytowymi, by zwracać uwagę na naturę i magiczne praktyki. Tymczasem okazuje się, że nawet we współczesnych realiach magia może nam pomóc podążać duchową ścieżką i tworzyć lepsze, spełnione życie.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/07/355-miejskie-wiedzmy.html

  Oceń 
  2017-04-24

  Super!

  Żona mi więdła. Z dnia na dzień była coraz bardziej zmęczona i zniechęcona. Wypalało ją życie w pracy i w domu. Z poczuciem winy zawędrowałem do księgarni, gdzie w ręce wpadła mi ta książka. Kupiłem ją małżonce, ona zastosowała kilka proponowanych rytuałów i, co tu owijać w bawełnę, rozkwitła! Jeśli twoja żona jest smutna, kup jej tę książkę i obserwuj, jak się zmienia. Będziesz mieć problem z uwierzeniem własnym oczom. Ja miałem.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Miejskie wiedźmy. Magiczne rytuały, talizmany, miejsca mocy

   Miejskie wiedźmy. Magiczne rytuały, talizmany, miejsca mocy

   Dzięki książce poznasz ćwiczenia duchowe, zasady magii drogeryjnej, rytuały miłosne, kąpielowe i wprowadzające harmonię, a wszystko idealne dopasowane do przestrzeni miejskich.