Obniżona cena! zycie ktore pokochasz Powiększ

Życie, które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze

01558138

Autor: Abby Wynne

Studio Astropsychologii

How to Be Well: Use Your Own Natural Resources to Get Well a

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 29,16 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

22,64 zł

Jest to jedyna książka, który nauczy Cię troszczyć się o siebie i jasno wskazuje jak to zrobić. Autorka wyjaśnia, że stres, wpływa destrukcyjnie na Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne, a także relacje międzyludzkie. Następnie podkreśla, że proces zmian możesz zapoczątkować tylko TY. Aby ułatwić Ci przemianę, podzieliła ten proces na siedem etapów. Docierając do każdego z nich zdobędziesz wiedzę o sobie i energii, która Cię otacza. Następnie wybierzesz, te terapeutyczne praktyki – medytacje, ćwiczenia oddechowe czy afirmacje – które pasują do Ciebie i twoich potrzeb. W ten sposób nauczysz się panować nad stresem, zmienisz myślenie na pozytywne i osiągniesz radość z życia. Autorka wyjawi również, jak uniknąć powrotu do życia w stresie. Zapanuje nad stresem i poczuj się dobrze!

EAN9788373778160
ISBN978-83-7377-816-0
Rok wydania2017
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron336
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-03-03

Super!

Mam w życiu niemal wszystko, czego mogłam zapragnąć. Odnoszę sukcesy zawodowe, jestem dobrze sytuowana i mam kochającą rodzinę. Nie byłam jednak szczęśliwa. Nie czułam się dobrze. Dzięki tej książce zrozumiałam, że satysfakcja z życia nie może być osiągnięta przez polepszanie warunków zewnętrznych, ale jedynie przez właściwą modyfikację nastawienia. Teraz delektuję się każdą chwilą i zarażam swoim dobrym nastawieniem wszystkich wokół.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Życie, które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze

Życie, które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze

Dzięki praktycznym ćwiczeniom które znajdziesz w tej książce - podniesiesz poziom samoświadomości i nauczysz się aktywnie pracować ze swoim sercem, umysłem oraz duszą.