Obniżona cena! Życie, które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze  Powiększ

Życie, które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze

010011157

Autor: Abby Wynne

Studio Astropsychologii

How to Be Well: Use Your Own Natural Resources to Get Well a

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Zobacz ebooka 31,18 zł

Książka

-25%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

33,30 zł

Szamańska psychoterapeutka i uzdrowicielka energetyczna zdradza najskuteczniejsze metody, dzięki którym możesz wziąć pełną odpowiedzialność za własne samopoczucie. Dzięki prostym wyjaśnieniom i praktycznym ćwiczeniom podniesiesz poziom samoświadomości i nauczysz się aktywnie pracować ze swoim sercem, umysłem oraz duszą w celu wykreowania transformacyjnych zmian. Uwolnisz się od fizycznego bólu i wykształcisz poczucie bycia obecnym w teraźniejszości. Dowiesz się jak uzdrowić swoje relacje, stworzyć silniejsze granice, uwolnić się od stresu i niepokoju oraz osiągnąć nowy poziom wibracyjnego zdrowia. Stworzysz wokół siebie zdrowsze środowisko oraz wykorzystasz swój pełen potencjał i stworzysz życie, które kochasz. Sprawdź, jak cudownie mieć się dobrze!
EAN 9788373778160
ISBN 978-83-7377-816-0
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 336
Oprawa Miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2017-03-03

Super!

Mam w życiu niemal wszystko, czego mogłam zapragnąć. Odnoszę sukcesy zawodowe, jestem dobrze sytuowana i mam kochającą rodzinę. Nie byłam jednak szczęśliwa. Nie czułam się dobrze. Dzięki tej książce zrozumiałam, że satysfakcja z życia nie może być osiągnięta przez polepszanie warunków zewnętrznych, ale jedynie przez właściwą modyfikację nastawienia. Teraz delektuję się każdą chwilą i zarażam swoim dobrym nastawieniem wszystkich wokół.

Napisz opinię

Napisz opinię

Życie, które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze

Życie, które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze

Dzięki praktycznym ćwiczeniom które znajdziesz w tej książce - podniesiesz poziom samoświadomości i nauczysz się aktywnie pracować ze swoim sercem, umysłem oraz duszą.