Obniżona cena! Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie Powiększ

Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie

010011190

Autor: Petra Neumayer Roswitha Stark

Studio Astropsychologii

Heilen mit Symbolen

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-25%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

29,48 zł

Ty też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli, które możesz malować na bolących miejscach, przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. Czytając opisy poszczególnych znaków przekonasz się, że nawet te zupełnie proste, jak pojedyncze kreski, charakteryzują się ogromnym potencjałem terapeutycznym. Korzystając z nich pomożesz sobie i bliskim w przypadku trudno gojących się ran. Zaufasz swojemu duchowemu przewodnictwu w wyborze symbolu, który stanie się Twoim opiekunem. Będziesz mógł harmonizować czakry oraz przenosić energię znaków na biżuterię lub kamień, aby stały się Twoim osobistym amuletem. Poznaj uzdrawiającą moc symboli.
EAN 9788373778399
ISBN 978-83-7377-839-9
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 180
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2017-06-02

Super!

Od wielu miesięcy cierpiałam na bardzo silne bóle głowy. Nie pomagały mi już tabletki, ziołowe herbatki czy aromaterapia. Siostra poleciła mi stosowanie znaku z tej książki. Jestem w szoku, że ból przestał się już pojawiać! Dalej będę stosować uzdrawiające symbole na dolegliwości, które dopadną mnie lub kogoś z moich najbliższych.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie

Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie

Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z terapeutycznych symboli, które możesz malować na bolących miejscach, przenosić ich energię na wodę bądź kamienie czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich.