Obniżona cena! milosc po przejsciach jak zbudowac szczesliwy zwiazek Powiększ

Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek

01001836

Autor: Elżbieta Liszewska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

21,02 zł

Pragniesz partnerskiej miłości? Obawiasz się, że miłość po przejściach, a zawłaszcza zdradzie, jest niemożliwa? Dzięki poradom nieszablonowej terapeutki i psychologa zawartym w tej książce ustrzeżesz się błędów popełnianych w poprzednich związkach. Poznasz również metody na zbudowanie trwałych relacji z partnerem opartych na poszanowaniu indywidualności i dążeniu do wspólnych celów. Nauczysz się odnajdywać swoje wyzwalacze pozytywnych uczuć i wykorzystywać je w trudnych momentach. Wyleczysz się z żalu do poprzedniego partnera, zaakceptujesz wady obecnego, a także rozpoznasz u i unikniesz błędów zakodowanych w Twoje podświadomości. Równocześnie poznasz sposoby na nadanie większej pikanterii waszemu życiu intymnemu i wykorzystasz terapeutyczną moc afirmacji. Każdy związek, również Twój, przypomina ogród. Jeśli otoczysz go opieką – rozkwitnie, jeśli zaniedbasz – zmarnieje. Czas zadbać o partnerską miłość

 

EAN9788373775602
ISBN978-83-7377-560-2
Rok wydania2012
Numer wydaniaI
Format12.5 x 17.5 cm
Ilość stron214
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-02-12

Bohaterami książki są Hanna i Krzysztof, których poznaliśmy w bestsellerze „Dusza kobiety, ego mężczyzny”. Połączyła ich spontaniczna, namiętna miłość. Próbują oni ułożyć sobie życie na nowo ale w pewnym momencie uświadamiają sobie, że ich związek marzeń chyli się ku upadkowi. Podejmują walkę o wspólne szczęście, a pomaga im w tym profesjonalna terapeutka o nieszablonowym podejściu. Poznajemy ich w momencie, gdy uczęszczają na terapię prowadzoną przez psychoterapeutkę Joannę. Na początku chodzili do niej osobno.
Na drugą terapię postanowili chodzić razem.
W wielu poradnikach zawartych jest mnóstwo wskazówek jak zmieniać siebie, swoje życie, związek, ale mało jest wyjaśnień jak to zrobić. Książka „Miłość po przejściach” podpowiada wiele rozwiązań, sposobów na poprawę sytuacji i na przykładzie bohaterów pokazuje jak można zawarte tu rady wprowadzić w życie. Pod tym względem jest z pewnością ciekawą pozycją na naszym polskim rynku.
Autorka podpowiada jak wyleczyć się z żalu do poprzedniego partnera, zaakceptować wady obecnego, jak nie powtarzać błędów popełnianych przez naszych rodziców, jak poradzić sobie ze starymi nawykami, zachowaniami przyniesionymi z poprzednich związków, jak pielęgnować własną niezależność, jak uniknąć stagnacji, jak radzić sobie z bólem, zdradą, lękiem, z codziennymi problemami, pojawiającymi się konfliktami. Elżbieta Liszewska oparła wiedzę na swoim doświadczeniu, przepracowała proponowane techniki, zainwestowała w swój rozwój i jak sama podkreśla: „Wszystko co mam, zawdzięczam pracy nad sobą”. Dzięki temu jest dziś szczęśliwą, spełnioną osobą czerpiącą radość z życia, tego co ono niesie, u boku ukochanego mężczyzny. Tego pragnie nauczyć innych, pokazać drogę do pozytywnych zmian w sobie i w swoim związku.
Książka w założeniu skierowana została do związków po przejściach, które poznały gorycz rozstania i nie chciałyby tego ponownie przeżyć. Dzięki niej ustrzegą się one błędów popełnianych w poprzednich związkach i upewnią się, że dawne miłości nie będą rzucały cienia na obecną. Sądzę jednak, że każdy może skorzystać ze wskazówek i ćwiczeń w niej zawartych. Młode pary, które są na początku swojej wspólnej drogi – by mogły budować solidne podwaliny partnerskiego związku. Natomiast pary z doświadczeniem – by wprowadzić pozytywne zmiany we wzajemnych relacjach i ugruntować łączące ich więzy.

  Oceń 
  2012-12-21

  Dlaczego w dzisiejszych czasach jest tak wiele rozwodów? Moim zdaniem dzieje się tak, że wszystko nam przychodzi zbyt łatwo. Chcesz coś kupić, a Cię na to nie stać? Nie ma sprawy – weź to na raty. Masz ochotę coś zjeść – nic prostszego, idź do restauracji. Chcesz wychować dziecko nie brudząc sobie przy tym rąk? Od czego są opiekunki. Chcesz zamówić rzadki produkt z końca świata? Kupisz go przez internet i jeszcze dostaniesz do domu. Wszystko jest łatwe i przyjemne. Tymczasem miłość taka nie jest. Ona wymaga poświęceń, czasu i niesamowitych nakładów pracy. A my, nauczeni, że nie warto się starać, wybieramy najprostszą drogę czyli rozstanie. Książka ta pokazuje, że wcale nie musi tak być. Wystarczy, że się odrobinę postrasz... Karolina


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek

   Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek

   Dzięki tej książce sprawisz, że Twój związek będzie oparty wyłącznie na bezwarunkowej, zdrowej miłości.