Obniżona cena! Zwierzę odbiciem ludzkiej duszy. Jak zrozumieć siebie dzięki pupilowi Powiększ

Zwierzę odbiciem ludzkiej duszy. Jak zrozumieć siebie dzięki pupilowi

010011163

Autor: Ruediger Dahlke Irmgard Baumgartner

Studio Astropsychologii

Das Tier als Spiegel der menschlichen Seele

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Zobacz ebooka 22,09 zł

Książka

-25%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

25,73 zł

Autorka tej publikacji to światowej sławy weterynarz homeopata. Partneruje jej jeden z największych współczesnych ekspertów z dziedziny psychosomatyki. Dzięki tym dwóm niekwestionowanym autorytetom dowiesz się, jak dzięki zwierzętom otrzymać bezcenne informacje dotyczące problemów duchowych ich właścicieli. Uświadomisz sobie również, że nawet naukowcy potwierdzili, że złe traktowanie zwierząt odbija się na naszym zdrowiu. Poznasz sposoby na wykorzystanie oferowanego nam przez nie terapeutycznego wsparcia i argumenty za tym, że zwierzęta posiadają duszę. Odczytasz kluczowe sygnały dawane przez Twojego podopiecznego i zrozumiesz, jakie aspekty codzienności wymagają wzmożonej uwagi, a nawet zmiany. Zwierzę – Twój najlepszy nauczyciel.
EAN 9788373778177
ISBN 978-83-7377-817-7
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 124
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2017-03-27

Super!

O tym, że zwierzęta mają zbawienny wpływ na człowieka świadczy chociażby fakt, iż każdy, kto ma psa bądź kota w domu znacznie łatwiej odreagowuje wszelkie życiowe niepowodzenia i trudności natury osobistej i zawodowej. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, gdy wraz z żoną przygarnęliśmy ze schroniska Pusię. Chciałem jednak poczytać coś więcej na ten temat i bardzo ucieszył mnie fakt, że powstała taka książka. Gorąco polecam ją wszystkim osobom, które w domach mają futrzastych członków rodziny

Napisz opinię

Napisz opinię

Zwierzę odbiciem ludzkiej duszy. Jak zrozumieć siebie dzięki pupilowi

Zwierzę odbiciem ludzkiej duszy. Jak zrozumieć siebie dzięki pupilowi

Dzięki książce dowiesz się, jak dzięki zwierzętom otrzymać bezcenne informacje dotyczące problemów duchowych ich właścicieli.