Magia związków relacje partnerskie ...wg księgi przemian Powiększ

Magia związków relacje partnerskie ...wg księgi przemian

01557040

Autor: Anna Czelej

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 26,55 zł

Książka

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

To okazja, żeby poznać i skorzystać z chińskiej filozofii przyrody, która jeszcze do niedawna była wiedzą tajemną, znaną jedynie Mistrzom chińskim. Autorka, która od kilkunastu lat żyje według zasad tej filozofii opisuje, w oparciu o księgę I Ching (Księgę Przemian), jak odnaleźć harmonię w życiu. W starożytnych Chinach określono związki między zjawiskami w przyrodzie i ich wpływ na człowieka, tzw. system yin-yang, który znalazł zastosowanie w tradycyjnej medycynie chińskiej, metodzie gotowania, leczniczych ćwiczeń Qi Gong i sztukach walki, np. tai chi. Zacznij żyć według chińskiej filozofii przyrody a poczujesz magię zmian - każda chwila będzie ważna, a w Twoim życiu zagości harmonia. Ty i świat będziecie stanowić prawdziwą jedność wzajemnie się dopełniając.

EAN
ISBN978-83-7377-439-1
Rok wydania2011
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron296
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-02-08

Nie mogę się oprzeć kupowaniu książek pani Anny Czelej, i tym razem również się nie zawiodłam. Książka naprawdę daje do myślenia i jest godna uwagi. Polecam!

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Magia związków relacje partnerskie ...wg księgi przemian

  Magia związków relacje partnerskie ...wg księgi przemian

  Skorzystaj z chińskiej filozofii przyrody, która jeszcze do niedawna była wiedzą tajemną, znaną jedynie Mistrzom chińskim.

  TAGI: