Obniżona cena! Boska i wojownicza Powiększ

Boska i wojownicza. Zostań kobietą jaką chcesz być

01558083

Autor: Heatherash Amara

Studio Astropsychologii

Warrior Goddess Training: Become the Woman You Are Meant to Be

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

Autorka jest mistrzynią i nauczycielką, która utożsamia esencję wojowniczki i bogini w swoim życiu. Każda lekcja, której udziela, daje wgląd w sferę duchową, fizyczną i intelektualną i gwarantuje wzniesienie się na nowy poziom rozwoju duchowego. Dzięki niej poznasz wiele rytuałów i ćwiczeń, które Cię wesprą i zainspirują w drodze do odkrycia siebie i swoich potrzeb. Kiedy wyzwolisz i docenisz energię wojowniczki, staniesz się pewna siebie, wyznaczysz sobie nowe cele i pasje. Natomiast energia bogini obudzi w Tobie przepływ kreatywności i bezwzględnej miłości do swojego ciała. W końcu będziesz świadomie celebrować swoją kobiecość, przesuniesz granice w doznaniach w życiu intymnym i zbudujesz zdrową relację ze sobą i otoczeniem. Pokochaj siebie i stań się taką kobietą jaką chcesz.

EAN9788373777552
ISBN978-83-7377-755-2
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron216
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-03-22

Wykorzystaj swój kobiecy potencjał

Ta książka odmieniła moje życie. Zawsze poświęcałam swój czas i energię wszystkim wokół, a o siebie nie potrafiłam zadbać. Dopiero po tej lekturze zrozumiałam, że dbanie o siebie nie jest wcale egoizmem lecz zdrowym podejściem do życia, a nawet do zdrowia. Bardzo ważna jest równowaga między braniem i dawaniem. Teraz potrafię czerpać energię i żyć pełnią życia. Wreszcie znajduję czas dla siebie.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Boska i wojownicza. Zostań kobietą jaką chcesz być

    Boska i wojownicza. Zostań kobietą jaką chcesz być

    Książka o poszukiwaniu samej siebie, swojej wojowniczej energii. Poradnik jak stać się pewną siebie, pełną miłości i mądrości.