Obniżona cena! Tarot i Astrologia Powiększ

Tarot i astrologia w praktyce

01001703

Autor: Beata Matuszewska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 25,42 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Tarot i astrologia to dwie techniki wróżbiarskie o działaniu sił wszechświata i określaniu ludzkich osobowości. Łącząc je masz możliwość dokonywania trafniejszych interpretacji i o wiele precyzyjniejszego prognozowania różnych zdarzeń. Podczas gdy astrologia dokładnie pokaże, kiedy coś się wydarzy, Tarot w spontaniczny i intuicyjny sposób wyjaśni jego znaczenie. Obie uzupełniające i przenikające się dziedziny, odpowiadają na wszystkie nurtujące Cię pytania – te zwyczajne i te ważne, o przeszłości, przyszłości i teraźniejszości.
Wykorzystanie doświadczenia Autorki, która na co dzień pracuje z obiema tymi dziedzinami, daje gwarancję naprawdę rzetelnego opracowania i pozwoli na osiągnięcie harmonii w życiu osobistym i zawodowym Twoim oraz Twoich najbliższych.

EAN9788373774117
ISBN978-83-7377-411-7
Rok wydania2010
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron342
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2010-11-05

Od kilku lat zajmuję się astrologią, bo jest spójna, logiczna, matematyczna, wytłumaczalna i precyzyjna. Ze wszystkich znanych mi tzw. sztuk dywinacyjnych - najlepsza, bowiem konkretna… jak facet. Tytuł książki: "Tarot i astrologia" trochę mnie zirytował - astrologia powinna być na pierwszym miejscu, bo historycznie jest starsza o wieki całe, alfabetycznie - co oczywiste (to żart), a najważniejsze - jest poważną nauką. Tarot, jak uważałem, jest zbyt dowolnie interpretowany, intuicja i sposób myślenia osoby wróżącej ma duży wpływ na finalną prognozę. Jednak, rzeczowa argumentacja autorki przekonała mnie, że mimo "dowolności" interpretacji symbolika tarota zasługuje na poważne traktowanie. A co najciekawsze te dziedziny dopełniają się. Dodam tylko, że właśnie zapisałem się na kurs tarota i ku memu zdziwieniu - intryguje mnie coraz bardziej. Nie po raz pierwszy przekonałem się, że w życiu trzeba być otwartym na to, co podpowiada samo życie i ciągle się uczyć.

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Tarot i astrologia w praktyce

Tarot i astrologia w praktyce

Pierwsze na polskim rynku opracowanie łączące dwie najstarsze sztuki wróżbiarskie Tarota i astrologię.