Cuda duchowego uzdrawiania Powiększ

Cuda duchowego uzdrawiania. Uświęcona mądrość, wiedza i praktyczne techniki

01555163

Autor: Zhi Gang Sha

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

37,74 zł

Miliony ludzi na świecie cierpi z powodu chorób na poziomie ciała duchowego, mentalnego, emocjonalnego i fizycznego. Stale poszukują oni tajemnic, mądrości i praktycznych technik uzdrawiania do odnowy i przedłużenia życia. Teraz odnalezienie tego jest możliwe, dzięki doktorowi i mistrzowi Zhi Gang Sha, który udowadnia, że wszyscy mamy zdolność uzdrawiania siebie, a nawet innych. W książce opisuje, jak używać technik, takich jak śpiew, kaligrafia, medytacja służących do odblokowania energii w komórkach i narządach, która generuje procesy samoleczenia w ciele. Dodatkowo, oprócz potężnych mantr zawartych w publikacji, znajdziesz w niej również starożytne duchowe sekrety, nauki oraz wiedzę praktyczną pomocną w samouzdrawianiu. Uzdrowienie na wszystkich poziomach.

EAN9788373776906
ISBN978-83-7377-690-6
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron400
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-01-08

Zdrowie zależy od kondycji naszej duszy...

Książka jest niezwykła i już po pierwszym jej przejrzeniu zauroczyła mnie swoją zawartością. Uwagę zwraca pełna magicznego i energetycznego uroku okładka, z piękną grafiką i kolorystką. Również sposób pisania jest odmienny niż w innych tego rodzaju publikacjach. Można wyczuć skromność i pokorę w postawie dr i mistrza Zhi Gang Sha poprzez sposób zwracania się do czytającego i przekazywanie swojej wiedzy na przykład takimi słowami:
Z pewnością potrzebny jest czas, by można zweryfikować na sobie metody zawarte w książce, lecz z pewnością jest to publikacja , która wnosi wiele dawnej wiedzy i pomaga zrozumieć jak potężnymi i wspaniałymi istotami jesteśmy. Możemy tworzyć własne cuda uzdrawiając duszę, ciało i życie poprzez codzienną praktykę, do której zachęca Mistrz Sha. Istnieje wiele chorób i dolegliwości, nad którymi lekarze rozkładają ręce czujac się bezradnymi, gdyż nie mogą dotrzeć do źródeł ich powstania. Bardzo często problem tkwi na poziomie duchowym, gdzie powstają silne blokady uniemożliwające poprawę. Warto zapamiętać, że "Najpierw choruje dusza; potem podąza za nią umysł i ciało" Być może klucze ofiarowane w tej publikacji będą pierwszym krokiem ku wyzdrowieniu, szczęściu i harmonii.

Cała recenzja znajduje się na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2015/01/144-cuda-duchowego-uzdrawiania.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-01-05

- Poznasz dawne tajemnice, mądrości, wiedzę i praktyczne technik

Książka Mistrza Zhi Gang Sha jest cennym towarzyszem podczas mojego uzdrawiania i duchowej podróży. Gorąco polecam tę publikację dla duchowych poszukiwaczy, czy osób zainteresowanych samouzdrawianiem i niesieniem pomocy innym. Wszystko w Twoim życiu się zmieni, gdy tylko przeczytasz tę książkę. Do dzieła :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2016-03-08

Uzdrawianie duszy

„Cuda duchowego uzdrawiania” to prawdopodobnie najlepsza książka o uzdrawianiu Duszy, Umysłu i Ciała, z jaką się spotkałam. Konkretna i rzetelna, napisana przystępnym językiem, którą czyta się z ogromnym zaangażowaniem. Mistrz Zhu przytacza również historie osób, które wyleczyły się z różnego rodzaju chorób dzięki jego technikom. Jest to pozycja, do której na pewno będę wracać, często zaglądać i przeczytam ją pewnie jeszcze nie raz w całym swoim życiu. To istne kompendium wiedzy, które pomoże każdemu, kto ma dosyć życia w chorobie, komu wiecznie brakuje siły i energii. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto pragnie znaleźć skuteczną metodę uzdrawiania.

Cała recenzja na: www.bookeaterreality.blogspot.com


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Cuda duchowego uzdrawiania. Uświęcona mądrość, wiedza i praktyczne techniki

  Cuda duchowego uzdrawiania. Uświęcona mądrość, wiedza i praktyczne techniki

  Dr Zhi Gang Sha przedstawia techniki, dzięki którym będziesz mógł poprawić zdrowie swoje a także innych.