Obniżona cena! Nazwisko tworzy charakter Powiększ

Nazwisko tworzy charakter. Liczby kreatorem Twojej indywidualności

01001731

Autor: Violetta Kuklińska-Woźny

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Imię i nazwisko mówią o Tobie więcej niż myślisz. Kreują one bowiem Twój charakter! Dzięki tej książce dowiesz się, co to oznacza zarówno dla Ciebie, jak i dla wszystkich wokół. Nauczysz się mianowicie dokonywać analizy poszczególnych liter numerologicznego alfabetu. Dowiesz się, jak korzystać z magicznego kwadratu Lo Shu, kwadratu wedyjskiego i magicznego kwadratu Pitagorasa. Autorka podaje Ci gotową charakterystykę większości imion i wskazuje, jak możesz samodzielnie wyliczyć własną liczbę materialnego „ja” oraz co ona dla Ciebie oznacza. Poznasz także niezawodny sposób określenia wibracji swojej liczby samorealizacji. Dzięki tej publikacji każdy z nas już dziś może odkryć prawdziwe oblicze dowolnej osoby. Wystarczy, że ten ktoś się nam przedstawi…

EAN9788373774636
ISBN978-83-7377-463-6
Rok wydania2011
Numer wydaniaI
Format16,5 x 24 cm
Ilość stron395
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-04-08

W skomputeryzowanym świecie możemy powiedzieć, że nasze imię i nazwisko to taki nasz login dla świata. Dzięki nim jesteśmy rozpoznawani i kojarzeni z konkretną osobą. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że imię i nazwisko kształtują nasz charakter. Mają więc na nas dużo większy wpływ niż byśmy mogli się spodziewać. Violetta Kuklińska-Woźny w swej najnowszej książce dokonuje dogłębnej analizy wpływu naszej "nazwy" na nasze poczynania. Książką ta jest znakomitym uzupełnieniem wiedzy prezentowanej w poprzednich publikacjach Autorki. Dzięki niej możemy poznać na wskroś, zarówno drugą osobę, jak i siebie samego. W liczbach wibrujących w naszym, imieniu i nazwisku zaklęta jest bowiem nasza przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Jednym słowem, nasza indywidualność.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Nazwisko tworzy charakter. Liczby kreatorem Twojej indywidualności

    Nazwisko tworzy charakter. Liczby kreatorem Twojej indywidualności

    Dzięki tej książce nauczysz się dokonywać analizy poszczególnych liter numerologicznego alfabetu i odkryć prawdziwe oblicze dowolnej osoby.