New Mistyczna Kabała Powiększ

Mistyczna Kabała

01012442

Autor: Fortune Dion

KOS

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  47,00 zł

  Nasza cena:

  32,90 zł

  Mistyczna Kabała jest pierwszą na polskim rynku wydawniczym pozycją, tak obszernie poruszającą problematykę Drzewa Życia i Dziesięciu Świętych Sefir. Dwadzieścia dwie ścieżki tworzą system mistycznej psychologii, która zajmuje się związkami między duszą człowieka a wszechświatem. Dziesięć sefir dotyczących makrokosmosu stanowi klucz do oświecenia, zaś dwadzieścia dwie ścieżki, odnoszące się do relacji makrokosmosu i mikrokosmosu, są kluczem do dywinacji, która w swoim prawdziwym znaczeniu jest głęboką duchową diagnozą. Z kolei sfery bogów na drzewie są szczegółowo opisane, dając zarazem klucz do odpowiednich rytuałów.

  Zdaniem Czytelników:
  Książka dostępna ponownie na rynku wydawniczym, a jeżeli ktoś chce NA POWAŻNIE ZAJĄC SIĘ STUDIOWANIEM KABAŁY I DRZEWA ŻYCIA, POZYCJA TA JEST OBOWIĄZKOWA.

  Jest to nieco inne spojrzenie na kabałę. To starsza książka, ale bardzo WARTOŚCIOWA. I WBREW POZOROM ŁATWA W OBYCIU. ISTOTNYM ELEMENTEM SĄ UC ZNI CYTOWANIA INNYCH DZIEŁ I MYŚLI.

  Studiowanie kabały należy rozpocząć od poznania tej wyjątkowej i wartościowej, mimo upływu lat, POZYCJI, napisanej zrozumiałym i przystępnym JĘZYKIEM.
  EAN9788376492162
  ISBN978-83-7649-216-2
  Rok wydania2021
  Numer wydania1
  Format12 x 19,5 cm
  Ilość stron420
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Mistyczna Kabała

  Mistyczna Kabała