Potężny Rytuał Oczyszczający - odblokowanie sfery uczuciowej, finansowej i zdrowotnej Powiększ

Potężny Rytuał Oczyszczający - odblokowanie sfery uczuciowej, finansowej i zdrowotnej

18160102

DRIM P.W.

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  53,00 zł

  Potężny Rytuał Oczyszczający - odblokowanie sfery uczuciowej, finansowej i zdrowotnej.
  Znaczenie
  rytuału:
  Wyjątkowo skuteczny i bardzo silny rytuał, którego zadaniem jest oczyszczenie i odblokowanie każdej sfery życia: uczuciowej, finansowej i zdrowotnej. Po wykonaniu rytuału w ciągu 30 dni będzie następować w Was przemiana, która diametralnie zmieni Wasze życie. Ważne abyście zaakceptowali nowe inne wydarzenia, które będą się dziać w Waszym życiu. Bądźcie na nie przygotowani. Czasami może Wam się wydawać, że nie są to pozytywne wydarzenia ale po pewnym czasie zrozumiecie, że musiały się one wydarzyć, aby polepszyć jakość waszego życia.
  Składniki rytuału:
  - złota świeca astralna - ta świeca będzie reprezentować Ciebie lub osobę, dla której wykonywany jest rytuał
  - czarna świeca
  - zielona świeca
  - czerwona świeca
  - żółta świeca
  - olejek do namaszczania świec Magoi Agni fioletowy
  - kilka listków białej szałwii
  - kamień czarny turmalin lub onyks - (W zależności od dostawy kamienie mogą być surowe lub obrabiane )
  - kamień piryt lub cytryn
  - woreczek z weluru lub organzy
  - gwóźdź do wyrycia imienia na świecy
  - dokładny opis jak wykonać rytuał
  Faza Księżyca:
  Księżyc ubywający - po Pełni, III kwadra.
  Uwaga:
  Według wielu wierzeń, dzięki odprawianiu rytuału, nawiązujemy kontakt z przodkami, czy innymi istotami ze świata energii, które w ten sposób przywołujemy i prosimy o pomoc. Zanim przystąpisz do wykonania rytuału upewnij się, czy masz czyste intencje.
  Siła rytuału nie tkwi w słowach czy przedmiotach, ale w twojej mocy, sile myśli, marzeń oraz umiejętności wizualizacji, czyli tego wszystkiego co jest ważne dla podświadomości. Siła rytuału pochodzi zawsze z koncentracji. Tylko odpowiednie skupienie jest w stanie sprawić, że popłynie energia. Same rekwizyty tego nie zrobią. One tylko mają ułatwić nam wejście w odpowiedni stan.

  Aby skutecznie wykonać rytuał potrzebujesz :
   Umiejętności koncentracji energii. Przydaje się umiejętność wchodzenia w stan medytacji, transu, kiedy umysł jest w stanie obniżonej świadomości, a ciało całkowicie rozluźnione. Nie potrafisz tego? Poćwicz. Popracuj z regulacją oddechu, koncentruj wzrok na jednym przedmiocie. Stopniowo wyćwiczysz w sobie umiejętność koncentracji energii.
   Umiejętności wizualizacji. Nie każdy potrafi wyobrazić sobie to co chce. Jeżeli nie sprawia ci to problemów, to masz o wiele łatwiej. Nie potrafisz? Poćwicz. Zacznij od wyobrażania sobie prostych rzeczy, typu jabłko. Postaraj się zobaczyć każdy szczegół jabłka, poczuć jego zapach i smak.
  Wiary. Nie możesz mieć ani cienia wątpliwości, że rytuał może być nieskuteczny. Wiara ma największą moc. Jeżeli jesteśmy w stanie w coś bezgranicznie uwierzyć, to tak samo jakby to już się stało w świecie energii. Wystarczy cierpliwie poczekać, aż zadzieje się w naszym świecie fizycznym.
  Warto pamiętać, że najsilniejsze efekty dają zabiegi robione w Pełnie i Nowie Księżyca.
  Gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać – to dobry czas na odżywianie, regenerację, napełnianie Miłością, Dobrem, Obfitością, Witalnością, zdrowymi wzorcami, itd.  
  Gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać oraz niwelować i odcinać.
  EAN2017660080103

  Polecamy również

  W pakiecie taniej

  Napisz opinię
  Potężny Rytuał Oczyszczający - odblokowanie sfery uczuciowej, finansowej i zdrowotnej

  Potężny Rytuał Oczyszczający - odblokowanie sfery uczuciowej, finansowej i zdrowotnej

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 61,00 zł W magazynie

   Rytuał na szybką i korzystną sprzedaż mieszkania, domu, ziemi, firmy itp.Znaczenierytuału:Jeżeli marzy wam się szybka sprzedaż miejsca, trafiliście na wyjątkowo skuteczny rytuał. Polecany wszystkim, którzy planują sprzedaż oraz dla tych którzy sprzedają miejsce już bardzo długo. Ważne!Jeżeli jest jakiekolwiek zaburzenie energetyczne, sprzedaż miejsca może trwać bardzo długo, czasami tygodniami, miesiącami, a bardzo często i latami. W tym momencie należy bezzwłocznie wykonać ...

   61,00 zł
   W magazynie
  • 105,00 zł W magazynie

   Rytuał na przyciągnięcie klientów i ruch w biznesie.Znaczenierytuału:Jeżeli Twój biznes przechodzi trudne chwile, klientów jest mało, powstał zastój w biznesie, należy jak najszybciej przeprowadzić rytuał, który ma za zadanie przyciągnąć klientów oraz zlikwidować stagnację w biznesie. Składniki rytuału:- 1 x świeca Gałkowa zielona- 1 x olejek zielony Magoi Agni do namaszczania świec i talizmanów - 1 x świeca czerwona - 1 x świeca...

   105,00 zł
   W magazynie
  • 25,00 zł W magazynie

   Rytuał NOWE WYZWANIA - nowe planyZnaczenierytuału:Bardzo skuteczny rytuał Nowe Wyzwania. W tym rytuale żegnamy to co niepotrzebne oraz robimy nowe plany.Rytuał można przeprowadzić w każdym momencie swojego życia.Wyjątkowo polecany jest:  31 października po zachodzie słońca, 31 grudnia po zmroku a także w Pierwszy Dzień Wiosny - 21 marca oraz warto go wykoanć w swoje URODZINY.Składniki rytuału:1 świeca purpurowo czarna 2 kartki papieru czerpanego 1 kadzidełko stożkowe...

   25,00 zł
   W magazynie