Obniżona cena! Kwantowa miłość. Naukowy sposób na szczęśliwy związek Powiększ

Kwantowa miłość. Naukowy sposób na szczęśliwy związek

010011171

Autor: dr Laura Berman

Studio Astropsychologii

Quantum Love: Use Your Body's Atomic Energy to Create the Re

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 40,36 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

59,50 zł

Nasza cena:

42,84 zł

Opierając się na fizyce kwantowej Autorka wyjaśnia, jak można wykorzystać zjawiska zachodzące w naszym wewnętrznym świecie w celu kreowania w związku nowego wymiaru namiętności, więzi i rozkoszy. Wszystkie tezy podpiera zarówno własnymi doświadczeniami, jak i praktyką kliniczną. Ta książka pozwoli Ci nanieść swoją unikalną częstotliwość energetyczną na Mapę Kwantowej Miłości oraz pracować świadomie z energią ciała, serca i umysłu. Podniesiesz własny profil energetyczny i zharmonizujesz częstotliwość wibracji z częstotliwością partnera, abyście mogli razem się rozwijać. Nauczysz się również uprawiać kwantowy seks. Autorka proponuje zarówno rozwiązania dla nękanych problemami par, jaki i singli. To nie miesiąc miodowy, ale coś o wiele lepszego!
EAN9788373778221
ISBN978-83-7377-822-1
Rok wydania2017
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron464
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-04-24

Polecam

Już rok po ślubie w naszym związku zaczęły się pojawiać problemy. Ochota na seks gdzieś wyparowała, a zajęła ją żmudna rutyna zabijająca radość codzienności. Coraz rzadziej zwracaliśmy się do siebie z czułością, a dawne zdrobnienia i czułe słówka zastąpiły powarkiwania i akty agresji. Co gorsza, większość naszych znajomych par była trawiona tym samym schorzeniem. Dzięki tej książce poradziliśmy sobie z tym problemem i znowu cieszymy się sobą. Dziękujemy Ci, doktor Berman!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Kwantowa miłość. Naukowy sposób na szczęśliwy związek

Kwantowa miłość. Naukowy sposób na szczęśliwy związek

Opierając się na fizyce kwantowej Autorka wyjaśnia, jak można wykorzystać zjawiska zachodzące w naszym wewnętrznym świecie.