Obniżona cena! Kwantowa miłość. Naukowy sposób na szczęśliwy związek Powiększ

Kwantowa miłość. Naukowy sposób na szczęśliwy związek

010011171

Autor: dr Laura Berman

Studio Astropsychologii

Quantum Love: Use Your Body's Atomic Energy to Create the Re

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-28%

Cena katalogowa:

59,50 zł

Nasza cena:

42,84 zł

Opierając się na fizyce kwantowej Autorka wyjaśnia, jak można wykorzystać zjawiska zachodzące w naszym wewnętrznym świecie w celu kreowania w związku nowego wymiaru namiętności, więzi i rozkoszy. Wszystkie tezy podpiera zarówno własnymi doświadczeniami, jak i praktyką kliniczną. Ta książka pozwoli Ci nanieść swoją unikalną częstotliwość energetyczną na Mapę Kwantowej Miłości oraz pracować świadomie z energią ciała, serca i umysłu. Podniesiesz własny profil energetyczny i zharmonizujesz częstotliwość wibracji z częstotliwością partnera, abyście mogli razem się rozwijać. Nauczysz się również uprawiać kwantowy seks. Autorka proponuje zarówno rozwiązania dla nękanych problemami par, jaki i singli. To nie miesiąc miodowy, ale coś o wiele lepszego!
EAN 9788373778221
ISBN 978-83-7377-822-1
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 464
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2017-04-24

Polecam

Już rok po ślubie w naszym związku zaczęły się pojawiać problemy. Ochota na seks gdzieś wyparowała, a zajęła ją żmudna rutyna zabijająca radość codzienności. Coraz rzadziej zwracaliśmy się do siebie z czułością, a dawne zdrobnienia i czułe słówka zastąpiły powarkiwania i akty agresji. Co gorsza, większość naszych znajomych par była trawiona tym samym schorzeniem. Dzięki tej książce poradziliśmy sobie z tym problemem i znowu cieszymy się sobą. Dziękujemy Ci, doktor Berman!

Napisz opinię

Napisz opinię

Kwantowa miłość. Naukowy sposób na szczęśliwy związek

Kwantowa miłość. Naukowy sposób na szczęśliwy związek

Opierając się na fizyce kwantowej Autorka wyjaśnia, jak można wykorzystać zjawiska zachodzące w naszym wewnętrznym świecie.