Boska i wojownicza. Zostań kobietą jaką chcesz być Powiększ

Boska i wojownicza. Zostań kobietą jaką chcesz być

010011071

Autor: Heatherash Amara

Studio Astropsychologii

Warrior Goddess Training: Become the Woman You Are Meant to

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Autorka jest mistrzynią i nauczycielką, która utożsamia koncept wojowniczki i bogini w swoim życiu. Każda lekcja, której udziela, daje wgląd w sferę duchową, fizyczną i intelektualną, a także pozwala na psychologiczny rozwój. Swoją wiedzę zaczerpnęła z mądrości buddyzmu, tradycji Tolteków i pradawnej duchowości Bogini Ziemi. Dzięki niej poznasz wiele rytuałów i ćwiczeń, które Cię wesprą i zainspirują oraz pomogą odkryć siebie i wydobyć ze swojego wnętrza to, co najlepsze. Kiedy okiełznasz swoją wojowniczą energię, staniesz się pewna siebie i odzyskasz jasność umysłu. Natomiast energia bogini obudzi w Tobie przepływ kreatywności, bezwzględnej miłości, pasji i mądrości. Będziesz w stanie żyć w radosnej samoakceptacji i szacunku do siebie.

Wykorzystaj swój kobiecy potencjał!

EAN9788373777552
ISBN978-83-7377-755-2
Rok wydania2016
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron216
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-03-22

Wykorzystaj swój kobiecy potencjał

Ta książka odmieniła moje życie. Zawsze poświęcałam swój czas i energię wszystkim wokół, a o siebie nie potrafiłam zadbać. Dopiero po tej lekturze zrozumiałam, że dbanie o siebie nie jest wcale egoizmem lecz zdrowym podejściem do życia, a nawet do zdrowia. Bardzo ważna jest równowaga między braniem i dawaniem. Teraz potrafię czerpać energię i żyć pełnią życia. Wreszcie znajduję czas dla siebie.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Boska i wojownicza. Zostań kobietą jaką chcesz być

    Boska i wojownicza. Zostań kobietą jaką chcesz być

    Książka o poszukiwaniu samej siebie, swojej wojowniczej energii. Poradnik jak stać się pewną siebie, pełną miłości i mądrości.