Obniżona cena! Wylecz artretyzm Powiększ

Wylecz artretyzm. Jak wzmocnić i odbudować stawy

01558078

Autor: Bruce Fife

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 29,16 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

17,49 zł

Schorzenia stawów dotykają miliony ludzi na całym świecie. Przybierają formę typowego artretyzmu, fibromialgii, reumatoidalnego zapalenia stawów oraz podagry. Są podstępne, bo przez wiele lat rozwijają się, nie dając żadnych objawów. Jak zapobiec i nie doprowadzić do problemów ze stawami doradza dr Fife – dietetyk, autor ponad 20 książek poświęconych zdrowiu i odżywianiu. W tej publikacji znajdziesz szereg informacji, dzięki którym wyleczysz się z typowych objawów artretyzmu,wzmocnisz i odbudujesz uszkodzone stawy oraz doświadczysz wyraźnej poprawy stanu zdrowia. Autor przedstawia program 7 kroków do pokonania dolegliwości artretycznych, który przynosi wyraźną ulgę. Wyjaśnia po kolei co robić, aby efekty były widoczne i odczuwalne. Czas zadbać o swoje stawy.

EAN9788364278464
ISBN978-83-64278-46-4
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron248
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-11-07

Nowe spojrzenie na artretyzm!

Ta książka potwierdza, że istnieje lek na zapalenie stawów i różne odmiany artretyzmu. Jego właściwości nie polegają jedynie na zmniejszeniu bólu, ale całkowitym jego wyeliminowaniu. Według autora (oraz nowych badań medycznych) przyczyna wystąpienia zapalenia stawów wynika z infekcji w organizmie, czy to wirusowej czy bakteryjnej. Jej przyczyny można więc szukać w leczeniu kanałowym. To bardzo trudna czynność polegająca na wyczyszczeniu wszystkich bakterii z chorego zęba, więc jeśli leczenie kanałowe było wykonane nieprawidłowo, to jest bardzo możliwe, że niektóre z tych złych bakterii mogło dostać się do krwi poprzez skaleczenie się w buzi czy na ustach. Wówczas bakterie podróżują do jakiegoś "bezpiecznego" miejsca, w pobliżu którego nie ma krwi, tak jak np. stawy i je atakują. Dlatego tak słabo działają zwykłe lekarstwa na chore stawy, gdyż bakteria atakuje i wyżera chrząstki. Dzięki tej książce będziesz mógł poznać przyczynę swoich problemów ze stawami i je odbudować lub całkowicie uchronić się przed schorzeniami artretycznymi. Wystarczy zastosować plan 7 kroków opisany przez autora żeby odczuć zdecydowaną poprawę zdrowia. To prostsze niż myślisz – do dzieła.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-01-08

Wyleczenie jest możliwe!

Artretyzm uważany jest za chorobę nieuleczalną. Lekarze najczęściej stwierdzają, że trzeba nauczyć się z tym żyć i zapisują rózne leki uśmierzające ból, maści nie usiłując dociec przyczyn powstawania stanu zapalnego. Dr Bruce Fife przekonuje, że artretyzm można całkowicie wyleczyć, odzyskać sprawność i żyć bez bólu. Prezentuje 7 kroków, które prowadzą do pokonania dolegliwości artretycznych i doradza co zrobić, aby efekty były widoczne i odczuwalne. Szerzej omawia każdy z nich w poszczególnych rozdziałach a dodatkowo w osobnej części zebrał je razem z najważniejszymi instrukcjami. Oczywiście efekty każdy może doświadczyć w różnym czasie, gdyż wszystko zależy od tego jak długo borykamy się z chorobą. Świadczą o tym wyznania pacjentek, które od lat cierpiały na choroby zwyrodnierniowe, reumatyczne, nie mogąc normalnie funkcjonować w codziennym życiu. Polecam!

cała recenzja na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/12/141-wylecz-artretyzm.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Wylecz artretyzm. Jak wzmocnić i odbudować stawy

  Wylecz artretyzm. Jak wzmocnić i odbudować stawy

  Jak zapobiec i nie doprowadzić do problemów ze stawami doradza dr Fife – dietetyk