Wylecz artretyzm. Jak wzmocnić i odbudować stawy Powiększ

Wylecz artretyzm. Jak wzmocnić i odbudować stawy

01001963

Autor: Bruce Fife

Wydawnictwo Vital

The new arthritis cure. Eliminate arthritis and fibromyalgia

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Schorzenia stawów u kobiet i mężczyzn objawiają się nagłym i dotkliwym bólem, którego nie sposób wytrzymać. Autor opisuje naturalne i skuteczne terapie, które dają wyraźnie odczuwalne efekty zdrowienia. Stanowią one zupełnie nowe spojrzenie na profilaktykę i leczenie artretyzmu. Z książki dowiesz się np., jak przy użyciu oleju kokosowego zwalczać infekcje, zregenerować stawy lub pozbyć się stanów zapalnych. Poznasz także  szczegółowy plan walki z artretyzmem i uwolnisz się od bólu. Znacząco zredukujesz dokuczające Ci schorzenia i zmniejszysz ryzyko wystąpienia urazów stawów. Część wiadomości zawartych w publikacji jest absolutną nowością nawet dla lekarzy.

Czas zadbać o swoje stawy.

EAN9788364278464
ISBN978-83-64278-46-4
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron248
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-11-07

Nowe spojrzenie na artretyzm!

Ta książka potwierdza, że istnieje lek na zapalenie stawów i różne odmiany artretyzmu. Jego właściwości nie polegają jedynie na zmniejszeniu bólu, ale całkowitym jego wyeliminowaniu. Według autora (oraz nowych badań medycznych) przyczyna wystąpienia zapalenia stawów wynika z infekcji w organizmie, czy to wirusowej czy bakteryjnej. Jej przyczyny można więc szukać w leczeniu kanałowym. To bardzo trudna czynność polegająca na wyczyszczeniu wszystkich bakterii z chorego zęba, więc jeśli leczenie kanałowe było wykonane nieprawidłowo, to jest bardzo możliwe, że niektóre z tych złych bakterii mogło dostać się do krwi poprzez skaleczenie się w buzi czy na ustach. Wówczas bakterie podróżują do jakiegoś "bezpiecznego" miejsca, w pobliżu którego nie ma krwi, tak jak np. stawy i je atakują. Dlatego tak słabo działają zwykłe lekarstwa na chore stawy, gdyż bakteria atakuje i wyżera chrząstki. Dzięki tej książce będziesz mógł poznać przyczynę swoich problemów ze stawami i je odbudować lub całkowicie uchronić się przed schorzeniami artretycznymi. Wystarczy zastosować plan 7 kroków opisany przez autora żeby odczuć zdecydowaną poprawę zdrowia. To prostsze niż myślisz – do dzieła.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-01-08

Wyleczenie jest możliwe!

Artretyzm uważany jest za chorobę nieuleczalną. Lekarze najczęściej stwierdzają, że trzeba nauczyć się z tym żyć i zapisują rózne leki uśmierzające ból, maści nie usiłując dociec przyczyn powstawania stanu zapalnego. Dr Bruce Fife przekonuje, że artretyzm można całkowicie wyleczyć, odzyskać sprawność i żyć bez bólu. Prezentuje 7 kroków, które prowadzą do pokonania dolegliwości artretycznych i doradza co zrobić, aby efekty były widoczne i odczuwalne. Szerzej omawia każdy z nich w poszczególnych rozdziałach a dodatkowo w osobnej części zebrał je razem z najważniejszymi instrukcjami. Oczywiście efekty każdy może doświadczyć w różnym czasie, gdyż wszystko zależy od tego jak długo borykamy się z chorobą. Świadczą o tym wyznania pacjentek, które od lat cierpiały na choroby zwyrodnierniowe, reumatyczne, nie mogąc normalnie funkcjonować w codziennym życiu. Polecam!

cała recenzja na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/12/141-wylecz-artretyzm.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Wylecz artretyzm. Jak wzmocnić i odbudować stawy

  Wylecz artretyzm. Jak wzmocnić i odbudować stawy

  Jak zapobiec i nie doprowadzić do problemów ze stawami doradza dr Fife – dietetyk