Obniżona cena! Liczby zdrowia Powiększ

Liczby zdrowia – terapie naturalne, psychosomatyka, numerologia

01001835

Autor: Violetta Kuklińska-Woźny

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Poznaj przyczyny powstawania chorób i bólu oraz spojrzenie na stan zdrowia w świetle numerologii i astropsychologii. Z książki dowiesz się, jak zbudować diagram energetyczny na podstawie danych personalnych oraz co liczby zdrowia mówią o Twojej podatności na konkretne schorzenia. Poznasz również korzyści, które możesz wyciągnąć z przebytych schorzeń. Autorka podpowiada także, jak możesz wykorzystać do podtrzymania dobrego stanu zdrowia terapie naturalne, uzdrawianie czakr oraz własny mózg i podświadomość, jogę, pilates i inne ćwiczenia. Prezentuje liczne korzyści płynące z uzdrawiających medytacji i technik relaksacyjnych. W dokonaniu diagnozy własnego stanu zdrowia pomoże Ci wykaz najpopularniejszych chorób wraz z analizą, w jaki sposób je sami wywołujemy oraz w jaki sposób możemy się ich pozbyć. Liczy się zdrowie!

EAN9788373775589
ISBN978-83-7377-558-9
Rok wydania2012
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-02-12

Data urodzenia to kod, który określa naszą osobowość, podpowiada jaką rolę mamy do spełnienia, jaki zawód jest dla nas najlepszy, z jakimi talentami się urodziliśmy i jak możemy je wykorzystać. Dzięki niej poznajemy zarówno siebie jak i innych, swoją prawdziwą naturę, swoje zdolności, predyspozycje, zalety i wady. Czy z pomocą tej nauki możemy również przeanalizować stan naszego ciała? Czy choroba może nas czegoś nauczyć? Czy niesie ze sobą ona jakieś istotne informacje? Jak rozpoznać przesłanie, które niesie ze sobą ból, wypadek, stłuczenie, słaby wzrok czy dolegliwości układu pokarmowego?
O tym i wielu innych zdrowotnych dylematach dowiadujemy się z książki Violetty Kuklińskiej – Woźny, wybitnej sumerolog, która od wielu lat pasjonuje się parapsychologią a szczególnie numerologią. Jest autorką licznych bestsellerów z tej dziedziny.
Książka pomaga zrozumieć korzyści, jakie możemy wyciągnąć z przebytych chorób. Okazuje się bowiem, że zwycięsko wychodzimy z nich wówczas, kiedy mamy świadomość jakich życiowych zmian potrzebujemy. Informacje zawarte w książce udowadniają, że każda choroba może być twórcza i oczyszczająca. Violetta Kuklińska-Woźny podaje również wykaz problemów zdrowotnych w odniesieniu do liczb. Pragnęła ona pokazać, że w nas samych są zawarte cenne informacje, których sobie nie uświadamiamy. Dlatego zachęca do pracy nad ciałem, by „odsłonić wiele tajemnic osobowości człowieka”. Do tego doskonale nadaje się numerologia, dzięki której można wiele zrozumieć i wykorzystać ją dla poprawy stanu zdrowia.
Książkę przeczytałam z dużym zainteresowaniem i z pewnością będę do niej wracać. Treść została spisana w 6 rozdziałach w sposób czytelny, przejrzysty i zrozumiały. Nie ma w niej nudnawych, medycznych wywodów. Zawarta w niej wiedza jest przystępna, obszerna, klarowna i praktyczna. Obejmuje ona dużą ilość ciekawych zagadnień zdrowotnych. Autorka analizuje poszczególne czynniki warunkujące stan ciała według medycyny wschodu i zachodu, przedstawia symbolikę różnych narządów, organów, dolegliwości ciała.
Dowiadujemy się jaki wpływ na nas mają różne emocje, myśli, negatywne postawy, zachowania, wstrząsające wydarzenia czy uzależnienia. Poznajemy również symptomy chorobowe, pierwsze ich sygnały, które wysyła ciało, symbolikę liczb od 1 do 9 i ich charakterystykę pod względem predyspozycji zdrowotnych. Na koniec Violetta Kuklińska-Woźny podpowiada jakie techniki terapeutyczne możemy wykorzystać do poprawy dobrego stanu zdrowia. Prezentuje jogę, pilates, uzdrawiające medytacje, różne metody relaksacyjne. W diagnozowaniu własnego stanu zdrowia pomocny jest wykaz różnych chorób wraz z analizą, byśmy mogli sami poznać przyczynę danej dolegliwości, w jaki sposób ją wywołaliśmy oraz jak możemy się ich pozbyć.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-12-17

Ta książka stanowi unikalne połączenie numerologii medycznej, psychosomatyki, medycyny wschodu i zachodu. Pomimo połączenia wielu pozornie odrębnych treści powstał podręcznik, z którego może skorzystać absolutnie każdy, komu cokolwiek dolega, dolegało lub będzie dolegać. Jednym słowem: jest to książka dla KAŻDEGO. W mojej rodzinie wszyscy z niej korzystamy i znacząco zmniejszyliśmy częstotliwość występowania chorób. Co więcej, dowiedzieliśmy się, co oznaczały schorzenia, które nam dotychczas doskwierały. Gorąco polecam wszystkim, którym zależy na zdrowiu – własnym i swoich bliskich.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Liczby zdrowia – terapie naturalne, psychosomatyka, numerologia

Liczby zdrowia – terapie naturalne, psychosomatyka, numerologia

Książka opisuje przyczyny powstawania chorób w świetle numerologii, medycyny wschodu i zachodu.