Obniżona cena! Ostatni końcowy. Najważniejsze przesłania Mistrza Powiększ
EAN 9788373777606
ISBN 978-83-7377-760-6
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 288
Oprawa miękka

Ostatni końcowy. Najważniejsze przesłania Mistrza

010011079

Autor: Jerzy Prokopiuk

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Ta książka jest przewodnikiem dla ludzi chcących wejść na wyższy poziom świadomości.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 31 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

49,90 zł

Oszczędzasz:

17,96 zł

Cena internetowa:

31,94 zł

-36%

49,90 zł

Opis

Czym jest zbawienie dla gnostyka? Jak wyzbyć się lęku przed śmiercią? Czym jest zło? Autor, w tej wyjątkowej publikacji, podejmuje próbę odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Analizuje duchowe oblicze człowieka, jego charakter i nieśmiertelność. Podkreśla też rolę zła, które jest największą zagadką, przed jaką kiedykolwiek stanęła ludzkość. Ta książka jest przewodnikiem dla ludzi chcących wejść na wyższy poziom świadomości. Autor traktuje ją jako swoisty testament i zbiór najważniejszych przesłań dla ludzkości. Podsumowuje w niej dorobek swojej twórczości oraz odkrywa przed nami własną duszę. Podkreśla znaczenie rozwoju każdego człowieka i rozszerzania jego światopoglądu, który łączy świat duchowy z fizycznym.

Poznaj dorobek Mistrza.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-11-07

Dla ludzi o otwartym umyśle

Książka ta jest skierowana do ludzi o otwartym umyśle, chcących poszerzyć swój światopogląd i wejść na wyższy poziom świadomości. Jerzy Prokopiuk to intrygująca osobistość, a jego książki są jedyne w swoim rodzaju. Trudne, skomplikowane, w których aż roi się od filozoficznych rozważań i niezrozumiałych na pierwszy rzut oka sformułowań, ale zdecydowanie warte uwagi i poświęconego im czasu. Nie każdy będzie w stanie się tutaj odnaleźć, jednak jeżeli już będziecie mieli na to ochotę, to zdecydowanie musicie się do tego odpowiednio przygotować – oczyścić umysł, wyłączyć telefon i odłączyć się od wszystkiego, co może Was rozpraszać. Ta pozycja wymaga od nas całkowitego zaangażowania, zwłaszcza jeżeli faktycznie chcemy zrozumieć wszystko to, co jest w niej zawarte.

http://bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-6.html

Oceń 
2016-03-24

Polecam książkę w ramach rozważań nad własnym życiem

Jak zawsze jestem zachwycony rozważaniami Jerzego Prokopiuka. Zgadzam się z jego poglądami filozoficznymi. Przekonuje mnie jego podejście i rozumienie świata. Rozwijanie świadomości stawia jako najważniejszy cel i sens życia. W tej publikacji przedstawia obraz człowieka jako istoty ludzkiej i boskiej. Podpiera się filozofią Junga i Assagioli oraz czołowego mistyka Steinera. Polecam książkę w ramach rozważań nad własnym życiem.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Ostatni końcowy. Najważniejsze przesłania Mistrza

Ostatni końcowy. Najważniejsze przesłania Mistrza

Ta książka jest przewodnikiem dla ludzi chcących wejść na wyższy poziom świadomości.

W pakiecie taniej