Obniżona cena! Ostatni ko cowy Powiększ

Ostatni końcowy. Najważniejsze przesłania Mistrza

010011079

Autor: Jerzy Prokopiuk

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

49,90 zł

Nasza cena:

35,93 zł

Czym jest zbawienie dla gnostyka? Jak wyzbyć się lęku przed śmiercią? Czym jest zło? Autor, w tej wyjątkowej publikacji, podejmuje próbę odpowiedzi na te i wiele innych pytań czerpiąc między innymi z filozofii, antropozofii, psychologii czy religii. Analizuje duchowe oblicze człowieka, jego charakter i nieśmiertelność. Podkreśla też rolę zła, które jest największą zagadką, przed jaką kiedykolwiek stanęła ludzkość. Ta książka jest przewodnikiem dla ludzi chcących wejść na wyższy poziom świadomości. Jerzy Prokopiuk traktuje ją jako swoisty testament i zbiór najważniejszych przesłań dla ludzkości. Podsumowuje w niej dorobek swojej twórczości oraz odkrywa przed nami własną duszę. Podkreśla znaczenie rozwoju duchowego każdego człowieka i rozszerzania jego światopoglądu, który łączy świat duchowy z fizycznym. Poznaj dorobek Mistrza.

EAN9788373777606
ISBN978-83-7377-760-6
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron292
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-11-07

Dla ludzi o otwartym umyśle

Książka ta jest skierowana do ludzi o otwartym umyśle, chcących poszerzyć swój światopogląd i wejść na wyższy poziom świadomości. Jerzy Prokopiuk to intrygująca osobistość, a jego książki są jedyne w swoim rodzaju. Trudne, skomplikowane, w których aż roi się od filozoficznych rozważań i niezrozumiałych na pierwszy rzut oka sformułowań, ale zdecydowanie warte uwagi i poświęconego im czasu. Nie każdy będzie w stanie się tutaj odnaleźć, jednak jeżeli już będziecie mieli na to ochotę, to zdecydowanie musicie się do tego odpowiednio przygotować – oczyścić umysł, wyłączyć telefon i odłączyć się od wszystkiego, co może Was rozpraszać. Ta pozycja wymaga od nas całkowitego zaangażowania, zwłaszcza jeżeli faktycznie chcemy zrozumieć wszystko to, co jest w niej zawarte.

http://bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-6.html

  Oceń 
  2016-03-24

  Polecam książkę w ramach rozważań nad własnym życiem

  Jak zawsze jestem zachwycony rozważaniami Jerzego Prokopiuka. Zgadzam się z jego poglądami filozoficznymi. Przekonuje mnie jego podejście i rozumienie świata. Rozwijanie świadomości stawia jako najważniejszy cel i sens życia. W tej publikacji przedstawia obraz człowieka jako istoty ludzkiej i boskiej. Podpiera się filozofią Junga i Assagioli oraz czołowego mistyka Steinera. Polecam książkę w ramach rozważań nad własnym życiem.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Ostatni końcowy. Najważniejsze przesłania Mistrza

   Ostatni końcowy. Najważniejsze przesłania Mistrza

   Ta książka jest przewodnikiem dla ludzi chcących wejść na wyższy poziom świadomości.