Obniżona cena! Wykorzystanie pot gi run Powiększ

Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia, miłości, fortuny

01001936

Autor: Stefan Karol Wdowiak Genowefa Szrajer

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

-30%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,01 zł

Ta publikacja podpowie Ci jak wróżyć z run, czym są układy runiczne i wyrocznia runiczna. Poznasz symbolikę run i kart runicznych, które pomogą Ci odkryć i zrozumieć własne wnętrze oraz umożliwią rozwój intuicji. Za pomocą run uzysksz odpowiedź, czy dokonywany wybór jest słuszny lub który z możliwych sposobów postępowania będzie w danym wypadku najkorzystniejszy. Runy w połączeniu z astropsychologią pozwolą Ci samodzielnie wykonać przekład runiczny swojego imienia i nazwiska. Poznasz również interpretację run urodzeniowych, które będą podpowiedzą jak zdobyć miłość, bogactwo i szczęście. Dowiesz się również jak przywrócić pozytywna energię w swoim życiu. Samodzielnie wykonasz talizman i amulet runiczny z dostosowaną intencją.

EAN9788373776630
ISBN978-83-7377-663-0
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron264
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-06-26

Przesłania runiczne

Często rozkładam karty runiczne i korzystam z interpretacji zawartych w tej książce. Otrzymuję odpowiedzi, dzięki którym śmiało podejmuję decyzje. W sytuacjach, kiedy mam nawet niewielki problem wolę sprawdzić co runy mi podpowiadają. Taki codzienny rytuał daje mi chwile relaksu, ale też nadzieję i optymizm na kolejne dni. Polecam karty runiczne dla każdego, kto szuka jakiejś odmiany w swoim życiu.

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-07-13

Potęga run

Książka napisana w przejrzysty sposób wnosi informacje w stopniu podstawowym. Jest to materiał, który z pewnością przyda się tym, którzy zaczynają swoją przygodę z runami. Mamy tu przede wszystkim wiedzę o poszczególnych znakach runicznych obejmującą różne kategorie życia. Uwagę zwraca ładna okładka z piękną kolorystyką nawiązująca stylem do karty Kenaz z talii Roberta Lichodziejewskiego. Również poszczególne strony posiadają przyjemną, delikatną ozdobną szatę graficzną. Zaletą jest także układ treści, wyraźna czcionka i dobrej jakości papier. Napisana z intencją ukazania siły, możliwości i symboliki runicznych znaków, byśmy mogli z nich skorzystać w codziennym życiu do przyciągnięcia szczęścia, miłości, pieniędzy i zdrowia.

Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/07/105-wykorzystanie-potegi-run.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia, miłości, fortuny

Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia, miłości, fortuny

Książka opisuje metody tworzenia talizmanów i amuletów, mity związane z poszczególnymi runami.