Obniżona cena! Odcinanie więzów energetycznych. Jak uwolnić się od ograniczeń i odzyskać swoją naturalną siłę i energię Powiększ

(Ebook) Odcinanie więzów energetycznych. Jak uwolnić się od ograniczeń i odzyskać swoją naturalną siłę i energię

010011351E

Autor: Denise Linn

Studio Astropsychologii

24 godziny

24 godziny


  Zobacz książkę 33,77 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  31,30 zł

  Nasza cena:

  26,61 zł

  Czy czujesz się emocjonalnie uzależniony od drugiej osoby, a Twój nastrój zależy od tego, co ona zrobi bądź powie? Jej słowa sprawiają, że płaczesz, czujesz lęk lub złość? A może czekasz w napięciu na jej telefon, nie możesz skupić się na niczym innym, przez co jesteś rozdrażniony i nieobecny? Jeśli tak się dzieje, to wytworzyły się między wami połączenia energetyczne, które obciążone są złymi emocjami. Przetnij te więzy! Skorzystaj z technik Autorki i przywróć sobie wewnętrzny spokój, radość i siłę. Uwolnij się od emocjonalnego wpływu i oczyść nici energii. Przestaniesz odczuwać niepokój i wzmocnisz pozytywne połączenia energetyczne. Od tej pory będziesz tworzyć zdrowe i silne relacje oparte na czystych uczuciach. Odetnij toksyczne więzy!

  EAN
  ISBN978-83-8171-082-4
  Rok wydania2019
  Rozmiar ebookMOBI-4,0 MB,PDF-2,7 MB,EPUB-1,8 MB
  Format ebookMOBI,PDF,EPUB
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Odcinanie więzów energetycznych. Jak uwolnić się od ograniczeń i odzyskać swoją naturalną siłę i energię

  Odcinanie więzów energetycznych. Jak uwolnić się od ograniczeń i odzyskać swoją naturalną siłę i energię

  Poznasz techniki skutecznego odcinania więzów energetycznych. Uwolnisz się od toksycznych relacji, przywrócisz wewnętrzny spokój, odzyskasz radość. Wzmocnisz pozytywne połączenia energetyczne i poczujesz się prawdziwie wolny. Odetnij toksyczne więzy!