Obniżona cena! Aromaterpia praktyczna Vital Beata Matuszewska 800px Powiększ

Aromaterapia praktyczna

01001672

Autor: Beata Matuszewska

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-35%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

25,94 zł

Czy wiesz, że dzięki aromaterapii możesz poprawić samopoczucie i pozbyć się powszechnych dolegliwości, takich jak bóle, zmęczenie, bezsenność, stany zapalne, biegunka, zaparcia, otyłość, grzybica, łuszczyca i wiele innych? Stosowanie olejków eterycznych jest bardzo łatwe i przyjemne. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni olejek i poznasz sposób jego użycia, stosując kilka prostych zasad. Ta książka to swoista aromaterapia w pigułce! Autorka przekazuje Ci informacje o 66 popularnych olejkach eterycznych, między innymi jego nazwę łacińską, surowiec roślinny, opis zapachu oraz działanie. Tabele, kolorowe ilustracje i alfabetyczny układ sprawią, że chętnie będziesz sięgał po tę publikację. Twoja aromatyczna recepta na pełnię zdrowia, bez skutków ubocznych.

EAN9788381686198
ISBN978-83-8168-619-8
Rok wydania2021
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron152
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2010-05-19

Olejki eteryczne zawsze były dla mnie jedynie czymś, co tworzyło miłą atmosferę w moim domu. Lubię, gdy otacza mnie zapach wanilii, cynamonu lub pomarańczy. Jak ostatnio znowu kupowałam olejek sprzedawca w zaprzyjaźnionym sklepie zapytał mnie czy nie mam ochoty dowiedzieć się czegoś więcej na temat olejków, gdyż zauważył, że bardzo często je kupuję. Oczywiście zgodziłam się, a on polecił mi "Aromaterapię praktyczną". Już teraz wiem, że dlatego, tak bardzo lubię olejek pomarańczowy, gdyż ma działanie uspokajające i relaksuję się przy nim po ciężkim dniu. Lubię wracać do tej książki, jest z nią tak, jak z książką kucharską, zawsze się przydaje, gdy chcesz coś sprawdzić lub stworzyć coś nowego. To zbiór recept na zdrowie, urodę, szczęście i dobre samopoczucie. :)

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Aromaterapia praktyczna

    Aromaterapia praktyczna

    Poznaj historię aromaterapii, jej wpływ na emocje, psychologię zapachu, rolę węchu, wskazania i przeciwwskazania do jej stosowania.