Obniżona cena! Piękna na zawsze. Prosty 30-dniowy program, jak wydobyć i zatrzymać piękno wewnętrzne i zewnętrzne Powiększ

Piękna na zawsze. Prosty 30-dniowy program, jak wydobyć i zatrzymać piękno wewnętrzne i zewnętrzne

010011078

Autor: Sophie Uliano

Wydawnictwo Vital

Gorgeous for Good: A Simple 30-Day Program for Lasting Beaut

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

35,57 zł

Autorka przedstawia skuteczne rozwiązanie mogące zrewolucjonizować sztukę dbania o urodę. Dowiesz się jak wyglądać na wypoczętą i promienną bez bolesnych godzin spędzonych w gabinecie chirurga plastycznego czy stosowania szkodliwych kremów bądź balsamów. Poznasz holistyczny program obejmujący żywienie, pielęgnację ciała i metody na odzyskanie młodości takie jak joga, techniki oddechowe czy detoks. Otrzymasz sprawdzone informacje o komercyjnych i naturalnych produktach do pielęgnacji osobistej. Będziesz mogła łatwo i małym kosztem samodzielnie wykonać kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała. W książce znajdziesz również wiele przepisów kulinarnych na potrawy, które wzmocnią Twój organizm i odbudują skórę od środka.

Promienna i atrakcyjna każdego dnia.

 W towarzystwie Sophie każdy daje się porwać prawdziwej fali dobrodziejstw.
- Julia Roberts

EAN9788364278990
ISBN978-83-64278-99-0
Rok wydania2016
Numer wydania1
Format16,5 x 24 cm
Ilość stron408
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-03-24

Zdrowie, witalność, atrakcyjność

Polecam tę książkę wszystkim paniom. Dla mnie rewelacyjne są techniki na rozświetlenie i uzdrowienie skóry czyli intensywne odżywienie, nawodnienie i prawidłową ochronę. Zrobiłam też sama olejek antycellulitowy zgodnie z przepisem podanym w książce i naprawdę działa. Żyjemy w klimacie, w którym różne pory roku wymagają od nas rożnych metod. Również polecam przepisy na kremy, peelingi czy mydła. Świetny poradnik, z którego korzystam codziennie.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Piękna na zawsze. Prosty 30-dniowy program, jak wydobyć i zatrzymać piękno wewnętrzne i zewnętrzne

    Piękna na zawsze. Prosty 30-dniowy program, jak wydobyć i zatrzymać piękno wewnętrzne i zewnętrzne

    W książce znajdziemy rewolucyjny, holistyczny program obejmujący żywienie, pielęgnację ciała i metody na odzyskanie młodości.