Świeca z wosku - czerwona 9 x 1,2 cm Powiększ

Świeca z wosku - czerwona 9 x 1,2 cm

18160052

DRIM P.W.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  5,50 zł

  Świeca czerwona

  Robiona ręcznie świeca z wosku naturalnego (pszczelego) o wysokiej wibracji, przeznaczona do rytuałów.
  Znaczenie
  koloru:
  Kolor czerwony symbolizuje: siłę życiowa, witalność, moc, determinacja, szczęście, namiętność, ochrona zdrowia, energia, siła fizyczna i psychiczna, odwaga, entuzjazm, ochrona przed wypadkami. Czerwony to kolor ognia
  Rytuał:
  Ćzerwonych świec używamy do rytuałów ochronnych, , miłosnych, seksualnych. Także rytuały wzmacniające, uzdrawiające stany lękowe, anemię. Wyczerpanie, odmrożenia, infekcje wątroby, nerwobóle również wspomagamy paląc energetyzującą, czerwoną świecę.
  Czakra:
  Podstawy
  Wielkość:
  9 x 1,2 cm
  Surowiec:
  Naturalny wosk pszczeli o wysokiej wibracji, barwiony w masie.
  Czas spalania:
  ok. 2 godzin
  Uwaga:
  Podczas palenia świec należy zachować szczególną ostrożność. Świecę umieszczamy w świeczniku szklanym, porcelanowym lub metalowym. Dobrze jest użyc również szklanej lub kamiennej podstawki i w żadnym wypadku nie pozostawiać palącej się świecy bez opieki.

  Informacje ogólne:
  Światło świec od stuleci towarzyszyło różnego rodzaju obrzędom, a świece z naturalnego wosku pszczelego używano podczas ważnych wydarzeń i przypisywano im magiczne znaczenie. Świece wykorzystywano do rytuałów wierząc, że potrafią wzmacniać modlitwy, wspierać intencje lub też w sposób symboliczny wskazywać drogę, jaką należy obrać w życiu.
  Świece z naturalnego wosku są najbardziej poszukiwane i cenione ze względu na swoje właściwości energetyczne. Są także popularne ze względu na swoje walory estetyczne oraz to, że ich światło potrafi wytworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat.
  Te najsilniejsze i wysokoenergetyczne wykonane są z naturalnego wosku (pszczelego, sojowego lub palmowego) i naturalnie barwione. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów.
  Warto pamiętać, że najsilniejsze efekty dają zabiegi robione w Pełnie i Nowie Księżyca.
  Gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać – to dobry czas na odżywianie, regenerację, napełnianie Miłością, Dobrem, Obfitością, Witalnością, zdrowymi wzorcami, itd.  
  Gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać oraz niwelować i odcinać.
  EAN2017660045324

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Świeca z wosku - czerwona 9 x 1,2 cm

  Świeca z wosku - czerwona 9 x 1,2 cm

  Świeca robiona ręcznie z naturalnego wosku pszczelego o wysokiej wibracji.