Archanioł Gabriel - świeca biała Powiększ

Archanioł Gabriel - świeca biała

18160008

DRIM P.W.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  26,00 zł

  Archanioł Gabriel
  Biała świeca Archanielska
  Znaczenie
  świecy:
  Świeca w kolorze białym symbolizuje Archanioła Gabriela, który jest aniołem odpowiedzialnym za cud narodzin. Jest bardzo przychylny dzieciom. Pomaga im poznać misję jaką mają spełnić podczas ziemskiej wędrówki. Z wielkim zaufaniem możemy powierzać jego opiece potomstwo oraz prosić go o narodziny dziecka jeżeli straciliśmy już wiarę, że to nastąpi.
  Archanioł Gabriel jest patronem ludzi wykonujących wszelkie prace związane z komunikacją. Roztacza opiekę nad ziemskimi posłańcami, takimi jak wychowawcy, nauczyciele, pisarze, artyści czy aktorzy oraz motywuje do szlifowania swoich umiejętności i rozwijania talentów. Wspiera również dorosłych, którzy czują powołanie do pracy z dziećmi.
  Opis
  świecy:
  Świeca Archanielska posiada bardzo wysoką wibrację.
  Do Archanioła Gabriela możemy zwrócić się, aby wspierał nas w nowych działaniach, przyniesie nam motywację oraz siłę do podejmowania nowych wyzwań.
  To anioł narodzin, wiary, radości i marzeń. Czuwa nad naszym rozwojem duchowym.
  Świeca biała Archanioła Gabriela Magoi Agni posiada lekki zapach jaśminu - jest on wibracją Archanioła Gabriela.
  Świecę Archanielską wotywną możesz zapalać intencyjnie, na ochronę lub dziękczynnie. Najlepiej dobrać sobie odpowiedni rytuał wykorzystując świecę archanielską.
  Waga:
  78 g
  Wielkość:
  11 x 3 cm
  Surowiec:
  Naturalny wosk pszczeli o wysokiej wibracji, barwiony w masie.
  Czas spalania:
  ok. 8 godzin
  Uwaga:
  Przed zapaleniem zdejmij wstążkę i kartkę.
  Podczas palenia świec należy zachować szczególną ostrożność. Świecę umieszczamy w świeczniku szklanym, porcelanowym lub metalowym. Dobrze jest użyc również szklanej lub kamiennej podstawki i w żadnym wypadku nie pozostawiać palącej się świecy bez opieki.

  Informacje ogólne:
  Światło świec od stuleci towarzyszyło różnego rodzaju obrzędom, a świece z naturalnego wosku pszczelego używano podczas ważnych wydarzeń i przypisywano im magiczne znaczenie. Świece wykorzystywano do rytuałów wierząc, że potrafią wzmacniać modlitwy, wspierać intencje lub też w sposób symboliczny wskazywać drogę, jaką należy obrać w życiu.
  Świece z naturalnego wosku są najbardziej poszukiwane i cenione ze względu na swoje właściwości energetyczne. Są także popularne ze względu na swoje walory estetyczne oraz to, że ich światło potrafi wytworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat.
  Te najsilniejsze i wysokoenergetyczne wykonane są z naturalnego wosku (pszczelego, sojowego lub palmowego) i naturalnie barwione. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów.
  Warto pamiętać, że najsilniejsze efekty dają zabiegi robione w Pełnie i Nowie Księżyca.
  Gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać – to dobry czas na odżywianie, regenerację, napełnianie Miłością, Dobrem, Obfitością, Witalnością, zdrowymi wzorcami, itd.  
  Gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać oraz niwelować i odcinać.
  EAN2010000009710
  Napisz opinię
  Archanioł Gabriel - świeca biała

  Archanioł Gabriel - świeca biała

  Świeca w kolorze białym symbolizuje Archanioła Gabriela, który jest aniołem odpowiedzialnym za cud narodzin