Świeca z wosku zielona 10 x 1.8 cm Powiększ

Świeca z wosku zielona 10 x 1.8 cm

18160047

DRIM P.W.

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  6,50 zł

  Świeca zielona

  Robiona ręcznie świeca z wosku naturalnego (pszczelego) o wysokiej wibracji, przeznaczona do rytuałów.
  Znaczenie
  koloru:
  Zieleń, to urodzaj, obfitość, dobrobyt i sukces.
  To również pieniądze, powodzenie w finansach, zatrudnienie, płodność, uzdrawianie, wzrost. Zielony to kolor ziemi.
  Rytuał:
  Wypal ją, kiedy poszukujesz pracy albo chciałbyś otrzymać podwyżkę.
  Zieloną świecę, ale w jasnym odcieniu, odpalamy w intencji zdrowia, uzdrowienia. Nie chodzi tylko o uzdrowienie ciała, ale także poprawę relacji, wyleczenie konfliktów, energii w domu. Wzywamy wtedy Archanioła Rafaela i wskazujemy na co, na kogo ściągamy błogosławieństwa zdrowia.
  Czakra:
  Czakra Serca
  Wielkość:
  10 x 1,8 cm
  Surowiec:
  Naturalny wosk pszczeli o wysokiej wibracji, barwiony w masie.
  Czas spalania:
  ok. 4,5 godziny
  Uwaga:
  Podczas palenia świec należy zachować szczególną ostrożność. Świecę umieszczamy w świeczniku szklanym, porcelanowym lub metalowym. Dobrze jest użyc również szklanej lub kamiennej podstawki i w żadnym wypadku nie pozostawiać palącej się świecy bez opieki.

  Informacje ogólne:
  Światło świec od stuleci towarzyszyło różnego rodzaju obrzędom, a świece z naturalnego wosku pszczelego używano podczas ważnych wydarzeń i przypisywano im magiczne znaczenie. Świece wykorzystywano do rytuałów wierząc, że potrafią wzmacniać modlitwy, wspierać intencje lub też w sposób symboliczny wskazywać drogę, jaką należy obrać w życiu.
  Świece z naturalnego wosku są najbardziej poszukiwane i cenione ze względu na swoje właściwości energetyczne. Są także popularne ze względu na swoje walory estetyczne oraz to, że ich światło potrafi wytworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat.
  Te najsilniejsze i wysokoenergetyczne wykonane są z naturalnego wosku (pszczelego, sojowego lub palmowego) i naturalnie barwione. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów.
  Warto pamiętać, że najsilniejsze efekty dają zabiegi robione w Pełnie i Nowie Księżyca.
  Gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać – to dobry czas na odżywianie, regenerację, napełnianie Miłością, Dobrem, Obfitością, Witalnością, zdrowymi wzorcami, itd.  
  Gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać oraz niwelować i odcinać.
  EAN2017660031198

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Świeca z wosku zielona 10 x 1.8 cm

  Świeca z wosku zielona 10 x 1.8 cm

  Świecę zieloną stosujemy w magii i rytuałach aby: osiągnąć stabilizację i równowagę emocjonalną

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 37,00 zł W magazynie

   Przepiękna świeca kochanków doskonale nadaje się do magii miłosnej. Wykonana jest w całości z naturalnego wosku pszczelego barwionego w masie. Posiada bardzo wysoką wibrację. Żywioł ognia i siła symboliki nadaje rytuałowi miłości nieprzeciętną moc sprawczą. Biała świeca kochanków to bardzo silny talizman miłosny. Stosuje się ją do wszelkich rytuałów miłosnych. Najczęściej palimy ją w celu zapewnienia sobie uczucia wybranej osoby. Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i...

   37,00 zł
   W magazynie
  • 29,90 zł W magazynie

   Świeca PALO SANTO Naturalna świeca sojowa z dodatkiem czystego oleju Palo Santo oraz zmielonych fragmentów drewna tej rośliny. Taki rodzaj świecy jest znacznie bardziej wydajny od innych popularnych na rynku wosków. Olej Palo Santo - w 100% naturalny i czysty - pozyskiwany jest z drzewa zaliczającego się do tzw. świętych roślin, szeroko wykorzystywanych podczas szamańskich ceremonii ayahuascowych. W tradycjach amazońskich służy m.in. do oczyszczania mieszkań i ciała. Ma też silne właściwości relaksujące....

   29,90 zł
   W magazynie
  • 2,50 zł W magazynie

   Podgrzewacz zapachowy LAWENDA (tealight, tea-light)Kompozycja zapachowa świeżej lawendy i eukaliptusa oraz intrygującego aromatu piżma. Klasyczne, uzupełniające sie nuty zapachowe o kojącym, odprężającym i jednocześnie uwodzicielskim działaniu. Pogrzewacze o zapachu lawendy to kompozycja naturalnych olejków eterycznych. Dzięki standardowym wymiarom mogą rozświetlać ozdobne lampiony i świeczniki. Można je także ustawiać na różnego rodzaju podstawkach – niewielkie, świecące punkciki potrafią wyczarować niesamowity klimat....

   2,50 zł
   W magazynie