Świeca z wosku - niebieska 10 x 1,8 cm Powiększ

Świeca z wosku - niebieska 10 x 1,8 cm

18160018

DRIM P.W.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  6,50 zł

  Świeca niebieska

  Robiona ręcznie świeca z wosku naturalnego (pszczelego) o wysokiej wibracji, przeznaczona do rytuałów.
  Znaczenie
  koloru:

  Kolor niebieski i jego odcienie, to zdrowie, równowaga, spokój wewnętrzny, harmonia, ochrona, wiedza i mądrość.
  Z niebieskich świec mamy dwie. Do ochrony i wzywania Archaniela Michaela czy Matki Boskiej służy jasnoniebieska. Z kolei kiedy potrzebujemy inspiracji i łatwości w nauce, warto zapalić świecę ciemnoniebieską. To kolor dwóch Aniołów: Jeratiela i Jeremiela.

  Rytuał:
  Świecę niebieską palimy kiedy pracujemy ze sferą ducha - rytuały wizyjne, ochronne.Świecę niebieską stosujemy w magii i rytuałach, aby pozbyć się nałogów i złych nawyków, uzyskać inspirację, mądrość, prawdę. Również, aby oczyścić atmosferę, przywołać wewnętrzny spokój, wierność oraz harmonię w domu. Świeca niebieska pomaga w dobrej komunikacji. Często palona po burzliwej rozmowie - kłótni przynosi oczyszczenie i ukojenie.
  Niebieska świeca zapalona 30 min przed snem pozwoli szybko zasnąć - barwa spokoju. Pal często niebieską świecę, kiedy potrzebować będziesz przezwyciężyć strach przed lataniem czy ogólnie strach przed podróżowaniem.
  Czakra:
  Czakra Gardła
  Wielkość:
  10 x 1,8 cm
  Surowiec:
  Naturalny wosk pszczeli o wysokiej wibracji, barwiony w masie.
  Czas spalania:
  ok. 4 godzin
  Uwaga:
  Podczas palenia świec należy zachować szczególną ostrożność. Świecę umieszczamy w świeczniku szklanym, porcelanowym lub metalowym. Dobrze jest użyc również szklanej lub kamiennej podstawki i w żadnym wypadku nie pozostawiać palącej się świecy bez opieki.

  Informacje ogólne:
  Światło świec od stuleci towarzyszyło różnego rodzaju obrzędom, a świece z naturalnego wosku pszczelego używano podczas ważnych wydarzeń i przypisywano im magiczne znaczenie. Świece wykorzystywano do rytuałów wierząc, że potrafią wzmacniać modlitwy, wspierać intencje lub też w sposób symboliczny wskazywać drogę, jaką należy obrać w życiu.
  Świece z naturalnego wosku są najbardziej poszukiwane i cenione ze względu na swoje właściwości energetyczne. Są także popularne ze względu na swoje walory estetyczne oraz to, że ich światło potrafi wytworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat.
  Te najsilniejsze i wysokoenergetyczne wykonane są z naturalnego wosku (pszczelego, sojowego lub palmowego) i naturalnie barwione. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów.
  Warto pamiętać, że najsilniejsze efekty dają zabiegi robione w Pełnie i Nowie Księżyca.
  Gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać – to dobry czas na odżywianie, regenerację, napełnianie Miłością, Dobrem, Obfitością, Witalnością, zdrowymi wzorcami, itd.  
  Gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać oraz niwelować i odcinać.
  EAN2010000009819

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Świeca z wosku - niebieska 10 x 1,8 cm

  Świeca z wosku - niebieska 10 x 1,8 cm

  Świecę tę stosujemy w magii i rytuałach aby: pozbyć się nałogów i złych nawyków, uzyskać inspirację, mądrość, prawdę.