Świeca z wosku - czarna 10 x 1,8 cm Powiększ

Świeca z wosku - czarna 10 x 1,8 cm

18160015

DRIM P.W.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  6,50 zł

  Świeca czarna 10 x 1,8 cm

  Robiona ręcznie świeca z wosku naturalnego (pszczelego) o wysokiej wibracji, przeznaczona do rytuałów.
  Znaczenie koloru:
  Czarny to nieobecność koloru. W magii to także reprezentant zewnętrznej przestrzeni. Pomimo tego, co mogłeś słyszeć na ich temat, czarne świece palone są w intencjach pozytywnych, takich, jak odganianie zgubnych energii lub też w celu pochłaniania chorób czy kłopotliwych nałogów.
  Rytuał:
  Świecy czarnej używa się podczas kończenia jakichś procesów, odcinania. To także świeca używana w rytualistyce egzorcyzmu. Symbolizuje zwycięstwo Światła nad Ciemnością. Czasem stosuje się ją podczas oczyszczania mieszkań albo podczas regresu.
  Rytuały ochronne, rozwiązujące, odpędzające, odcinające, uwalniające, uzdrawiające: uzależnienia.
  Czakra:
  Wielkość:
  10 x 1,8 cm
  Surowiec:
  Naturalny wosk pszczeli o wysokiej wibracji, barwiony w masie.
  Czas spalania:
  ok. 4,5 godziny
  Uwaga:
  Podczas palenia świec należy zachować szczególną ostrożność. Świecę umieszczamy w świeczniku szklanym, porcelanowym lub metalowym. Dobrze jest użyc również szklanej lub kamiennej podstawki i w żadnym wypadku nie pozostawiać palącej się świecy bez opieki.

  Informacje ogólne:
  • Światło świec od stuleci towarzyszyło różnego rodzaju obrzędom, a świece z naturalnego wosku pszczelego używano podczas ważnych wydarzeń i przypisywano im magiczne znaczenie. Świece wykorzystywano do rytuałów wierząc, że potrafią wzmacniać modlitwy, wspierać intencje lub też w sposób symboliczny wskazywać drogę, jaką należy obrać w życiu.
   Świece z naturalnego wosku są najbardziej poszukiwane i cenione ze względu na swoje właściwości energetyczne. Są także popularne ze względu na swoje walory estetyczne oraz to, że ich światło potrafi wytworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat.
   Te najsilniejsze i wysokoenergetyczne wykonane są z naturalnego wosku (pszczelego, sojowego lub palmowego) i naturalnie barwione. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów.
  • Warto pamiętać, że najsilniejsze efekty dają zabiegi robione w Pełnie i Nowie Księżyca.
   Gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać – to dobry czas na odżywianie, regenerację, napełnianie Miłością, Dobrem, Obfitością, Witalnością, zdrowymi wzorcami, itd.  
   Gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać oraz niwelować i odcinać.
  EAN2010000009789

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Świeca z wosku - czarna 10 x 1,8 cm

  Świeca z wosku - czarna 10 x 1,8 cm

  Potężna moc czarnej świecy wypędzi negatywną energię np. choroby...