Rozmowy z hinduskim mistrzem Powiększ

Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło Twojej metamorfozy

01557044

Autor: Agnieszka Kawula

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Już dzisiaj możesz odnaleźć swoje prawdziwe JA. Autorka osiągnęła to podczas swojej podróży przez Indie gdzie spotkała bramina, astrologa, nauczyciela jogi, medytacji oraz przyjaciela w jednej osobie. Ty również możesz dowiedzieć się, jakie mądrości życiowe ma do przekazania hinduski mistrz. Dzięki niemu zdołasz wsłuchać się w siebie i poznać swoje prawdziwe potrzeby oraz pragnienia. Wynurzysz się z morza codziennych frustracji i odnajdziesz spokój dotychczas zarezerwowany dla mistrzów medytacji. Poznasz również moc korzyści, jakie może nieść za sobą naturalne oczyszczanie organizmu i inne techniki zaczerpnięte z indyjskiej kultury. Książka, uznawana za polski odpowiednik „Jedz, módl się i kochaj”, gwarantuje prawdziwą duchową wolność. Czas na Twoją duchową metamorfozę!

EAN9788373776289
ISBN978-83-7377-628-9
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron312
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-04-07

Wspaniała duchowa podróż!

Przeczytałam wiele książek ezoterycznych, w tym dotyczące rozwoju duchowego, przekazujące wiedzę o kreowaniu własnego życia, poprzez zmianę postawy, myślenia. Na naszym rynku wydawniczym jest ich bardzo dużo. Dają instrukcje na życie, obiecują, że jak zmienimy myślenie, sposób postępowania, nawyki itp. osiągniemy szczęście i wspaniałe życie. Niejednokrotnie opisują one wspaniałe doznania, wydarzenia, które wydają się zbyt natchnione i wyolbrzymione. Ukazują tylko część prawdy, bo gdy wkraczamy na tzw. drogę samorozwoju, okazuje się, że nie wszystko jest takie kolorowe, jak jest to przedstawiane.
„Rozmowy z hinduskim mistrzem” uważam za jedną najlepszych książek, jakie przeczytałam ostatnio o duchowości. Jest to jedno z takich opowiadań, które pozostawiają po sobie dobrą energię, motywują do zmian. Inspiruje, podpowiada, daje nadzieję, pociesza, skłania do przemyśleń. Mówi o pozornie prostych sprawach, oczywistych lecz często umykają one nam w pogoni za karierą, pieniędzmi, szczęściem. Uczy odnajdywania radości w sobie, o sensu we wszystkim co robimy, doceniania każdej chwili. Uświadamia, że wszystko co robimy ma głębszy sens. Pozwala spojrzeć na życie w nowy sposób.
Cała recenzja znajduje się pod linkiem: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/04/84rozmowy-z-hinduskim-mistrzem.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-03-03

Chwila dla siebie

Dzisiaj mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że moje życie to pasmo sukcesów. Ciągle mi coś wychodzi i jestem zadowolona z wszystkiego, co otrzymuję. Nie zawsze jednak tak było. A dokładniej… zupełnie inaczej to wyglądało zaledwie miesiąc temu. Wtedy byłam sfrustrowaną gospodynią domową, która całkowicie poświęcała własny czas całej swojej rodzinie. Określenie „chwila dla siebie” nie figurowało w moim słowniku. Zamiast tego usługiwałam wszystkim wokół i spałam. I tak w kółko. Teraz odnalazłam drogę do spełnienia. Co ciekawe, moja rodzina w pełni ją akceptuje. Mam w życiu zarówno obowiązki, jak i pasje. Nigdy nie sądziłam, że codzienność może być tak satysfakcjonująca. Zresztą… sprawdźcie sami! Marta


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło Twojej metamorfozy

  Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło Twojej metamorfozy

  Ty również możesz dowiedzieć się, jakie mądrości życiowe ma do przekazania hinduski mistrz.