Obniżona cena! Chi kung Powiększ

Chi Kung teoria i praktyka. Naturalna energia i chiński sposób na zdrowie i wieczną młodość

010011142

Autor: L.V. Carnie

Studio Astropsychologii

Chi Gung: Chinese Healing, Energy and Natural Magick

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

35,57 zł

Opanowując starożytną sztukę oddechu, postaw i świadomości czuciowej, możesz kierować przepływem swojej energii życiowej. Dzięki tej książce będziesz wyglądał i czuł się młodziej. Wzniesiesz swoją sprawność fizyczną na wyższy poziom, a uszkodzone tkanki w Twoim ciele będą goiły się szybciej. Zwiększysz swoją sprawność seksualną i zaczniesz dostarczać swojemu partnerowi doznań, o jakich nigdy nie śnił. Nauczysz się kontrolować temperaturę swojego ciała, rozgrzewając się lub schładzając według uznania. Rozwiniesz również zdolności parapsychiczne, będziesz uzdrawiał na odległość, rozmawiał z duchami i poruszał przedmioty siłą swojego umysłu. Zaczniesz też nawiązywać lepszą więź ze zwierzętami, zarówno żyjącymi na wolności, jak i domowymi. Wykorzystaj swój pełen potencjał.

EAN9788373777927
ISBN978-83-7377-792-7
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron392
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2017-03-02

Odkryj harmonię w sobie!

We współczesnym świecie zbyt mocno ograniczamy swój kontakt z naturą poprzez tworzenie wokół siebie sztucznej przestrzeni, jedzenia pełnego chemii, otoczenia pełnego szkodliwych czynników blokując w ten sposób swobodny przepływ naszej wewnętrznej energii. Najczęściej dbamy o kondycję fizyczną, urodę i zapominamy o naszym wnętrzu. Chi Kung umożliwia wgłębienie się w naszą duszę i wydobycie na zewnątrz własnego potencjału, dzięki któremu możemy prowadzić życie według swoich wyobrażeń. Nasze życie zależy od energii, którą mamy w sobie i dlatego dbanie o jej jakość powinno być dla nas ważnym czynnikiem.
Autorka przybliża w przystępny sposób idee Chi Kung, jej filozofię, historię i korzyści jakie możemy osiągnąć praktykując tę sztukę. Treść uzupełniają rysunki instruktażowe, pokazujące spsoób wykonania omawianych pozycji i ćwiczeń. Przedstawia po kolei prowadzi nas przez kolejne rozdziały odsłaniając tajniki i możliwości jakie niosą ćwiczenia Chi Kung. Polecam!

Moja recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/02/316-chi-kung-teoria-i-praktyka.html

  Oceń 
  2016-11-23

  Polecam

  Jestem weterynarzem i nie sądziłam, że z pomocą prastarych chińskich metod zwiększania potencjału mogę coś więcej wnieść do swojego życia. Tak było przynajmniej do momentu, gdy trafiłam na tę książkę. Dzięki niej nie tylko nauczyłam się wprowadzać do swojej praktyki uzdrawianie energetyczne (choć byłam początkowo nastawiona do niego sceptycznie), ale również poznałam niezawodne sposoby nawiązywania więzi ze zwierzętami. Nie wiem, na czym to dokładnie polega, ale uczyniło ze mnie lepszego lekarza.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Chi Kung teoria i praktyka. Naturalna energia i chiński sposób na zdrowie i wieczną młodość

   Chi Kung teoria i praktyka. Naturalna energia i chiński sposób na zdrowie i wieczną młodość

   W książce znajdziesz wskazówki o starożytnej sztuce oddechu, postawach i świadomości czuciowej, dzięki którym możesz kierować przepływem swojej energii życiowej.