Obniżona cena! Biblia energetycznej anatomii człowieka. Holistyczne vademecum skutecznych technik uzdrawiania energią Powiększ

(Ebook) Biblia energetycznej anatomii człowieka. Holistyczne vademecum skutecznych technik uzdrawiania energią

010011587E

Autor: Cyndi Dale

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 97,44 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  129,20 zł

  Nasza cena:

  109,82 zł

  Reiki, meridiany, aura, czakry, akupunktura, kamienie szlachetne i kryształy, ajurweda… Takiej książki do tej pory na rynku nie było! Ten niezwykle obszerny, wyczerpujący i pięknie ilustrowany przewodnik po niewidzialnych energiach ducha, psychiki i świadomości, pozwoli Ci zrozumieć ich wpływ na każdy aspekt Twojego samopoczucia. Biblia energetycznej anatomii człowieka to holistyczne kompendium narzędzi i technik subtelnej energii oraz uzdrawiania kwantowego, uzdrawiania za pomocą energii. Poszerzysz też swoją wiedzę o subtelnej anatomii, poznasz tradycyjne modele i najnowsze badania dotyczące niewidzialnych pól, które decydują o Twoim zdrowiu. Znajdź swoją technikę energetycznego uzdrawiania.

  EAN
  ISBN978-83-8171-492-1
  Rok wydania2020
  Rozmiar ebookPDF-11,0 MB
  Format ebookPDF
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Biblia energetycznej anatomii człowieka. Holistyczne vademecum skutecznych technik uzdrawiania energią

  Biblia energetycznej anatomii człowieka. Holistyczne vademecum skutecznych technik uzdrawiania energią

  Jedyna taka pozycja na rynku! W tym wyczerpującym i pięknie ilustrowanym kompendium wiedzy o uzdrawianiu energią i anatomii człowieka Wydawnictwa Studio Astropsychologii znajdziesz wszystkie techniki od ajurwedy przez Reiki, meridiany do czakr i aury.