Obniżona cena! Lemoniadowe oczyszczanie. Dieta pięknych i sławnych Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Lemoniadowe oczyszczanie. Dieta pięknych i sławnych

01556398

Autor: Tom Woloshyn

Wydawnictwo Vital

Die Zitronensaft-Kur

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  39,30 zł

  Nasza cena:

  19,65 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Master Clense czyli dieta lemoniadowa jest jednym z najprostszych, najbardziej efektywnych oraz najtańszych programów oczyszczania i leczenia. Korzystają z niej m.in. Denzel Washington i Beyoncé Knowles. Jest to płynna monodieta, co oznacza wyłącznie jedną kompozycję, zaprojektowaną tak, aby uruchomić procesy oczyszczania. Jednocześnie dostarcza wszystkiego, czego potrzeba, aby prawidłowo funkcjonować. Detoksykacja trwa dziesięć dni, ale może być bezpiecznie utrzymywana o wiele dłużej, nawet przez miesiące. Ma na celu pełne wyzdrowienie, pozbycie się bólu oraz regenerację organów wewnętrznych. Zapewnia więcej energii, lepszy sen, pozbycie się alergii i nałogów. Twoja skóra będzie odżywiona, a włosy przestaną wypadać. Najefektywniejszy program oczyszczania organizmu.
  EAN
  ISBN978-83-65404-63-3
  Rok wydania2017
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron260
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Lemoniadowe oczyszczanie. Dieta pięknych i sławnych

  Egz. ekspozycyjny - Lemoniadowe oczyszczanie. Dieta pięknych i sławnych

  Dieta lemoniadowa jest jednym z najprostszych, najbardziej efektywnych oraz najtańszych programów oczyszczania i leczenia.