Obniżona cena! zdrowe oczy Powiększ

Zdrowe oczy. Jak zapobiegać i leczyć zaćmę, jaskrę oraz inne dolegliwości oczu

010011113

Autor: Bruce Fife

Wydawnictwo Vital

Stop Vision Loss Now!: Prevent and Heal Cataracts, Glaucoma,

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

35,57 zł

Utrata wzroku jest przerażającą perspektywą, szczególnie jeśli uświadomimy sobie, że co pięć sekund, jedna osoba na świecie ślepnie. Większość przewlekłych chorób narządu wzroku uważa się za nieuleczalne. Nie musi jednak tak być. Istnieje bowiem skuteczna metoda, która nie wymaga farmaceutyków, operacji ani inwazyjnych zabiegów. Rozwiązaniem jest odpowiednia dieta oparta na oleju kokosowym. Ten program żywieniowy może zapobiec, zatrzymać, a nawet cofnąć wiele powszechnych problemów ze wzrokiem, w tym: zaćmę, jaskrę, zwyrodnienie plamki żółtej, zespół suchego oka, zapalenie nerwu wzrokowego. Stanowi również ogromne wsparcie przy dolegliwościach oczu powiązanych z chorobami neurodegeneracyjnymi takimi jak Alzheimer, Parkinson, udar czy SM. Przejrzyj na oczy.

EAN9788381684729
ISBN978-83-8168-472-9
Rok wydania2020
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron336
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-12-11

Miej zdrowe oczy

Metody prezentowane przezBruce'a Fife'a opierają się na badaniach naukowych. Udowadniają one, że olej kokosowy ma wiele zalet, które są korzystne dla naszego zdrowia. Okazał się on efektywny przy chorobie Alzheimera, Parkinsona, epilepsji i innych zaburzeniach neurologicznych. Poza tym niszczy wolne rodniki, ma właściwości przeciwzapalne, ułatwia wchłanianie przez organizm składników odżywczych, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, w tym luteiny oraz witaminy A, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania wzroku. Książka daje nadzieję wszystkim tym, którzy borykają się z takimi schorzeniami jak jaskra, zaćma, zwyrodnienie plamki żółtej, zapalenia nerwu wzrokowego, suchość oczu, infekcje czy dolegliwościami spowodowanymi przez udar. Poleciłabym ją także tym, którzy cieszą się dobrym wzrokiem, by mogli uniknąć wielu schorzeń.
moja recenzja: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/12/293-zdrowe-oczy.html

  Oceń 
  2016-07-22

  Polecam

  Uwielbiam książki tego autora i choć sama nie mam problemów ze wzrokiem, to kupiłam ją dla mojej koleżanki. Miała ona udar i straciła wzrok w jednym oku. Obie płakałyśmy ze szczęścia, gdy terapia zaczęła działać. Jeszcze nie wiemy czy uda się jej całkowicie odzyskać wzrok, ale i tak jest szczęśliwa, że nastąpiły pozytywne zmiany.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Zdrowe oczy. Jak zapobiegać i leczyć zaćmę, jaskrę oraz inne dolegliwości oczu

   Zdrowe oczy. Jak zapobiegać i leczyć zaćmę, jaskrę oraz inne dolegliwości oczu

   Program żywieniowy opisany w książce może zapobiec, zatrzymać, a nawet cofnąć wiele chorób oczu. Stanowi również wsparcie przy dolegliwościach oczu powiązanych z chorobami takimi jak Alzheimer, Parkinson, udar czy SM.